Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U
Gesigneerd Wouwerman 19e eeuw, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 46x36,5cm.
Onduidelijk gesigneerd (P. Verh...), olieverf op linnen, Hoeve ca. 1900 40x30cm. Cond.: G
Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G
Otto C. Schuster (Duitsland 1924), olieverf op paneel, terras met figuren 24x30cm. Cond.: U
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U
Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U
Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U
Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U
Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U
Hans Härlander (1904 - 1974), olieverf op linnen, havengizcht 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren(W.J. Butner?), olieverf op linnen, Sint Nicolaas kerk en Schreierstoren
50x70cm. Cond.: U
Nico Vrielink, zeefdruk op papier, vrouwelijk portret, approve de artiste 50x70cm. Cond.: U
Philippe Swyncop (1878 -1949 België), olieverf op linnen, mondaine dame 40x50cm. Cond.: U
Imre Giszinger (Oostenrijk 1895 - 1935), olieverf op paneel, stilleven met porselein 11x12,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd portret van een edelman 18e-19e eeuws, olieverf op linnen 48x58cm. Cond.: G
Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G
J. Roosink (Twente), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 69x57cm. Cond.: G
Gesigneerd J.K., Balinese vrouw of Mata Hari begin 20e eeuw, olieverf op paneel 42x30cm. Cond.: G
Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U
Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G
Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, herder met schapen 40x60cm. Cond.: G
Gesigneerd P. Louwerse, olieverf op linnen, melktijd 40x50cm. Cond.: U