This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

05. Oktoberveiling 2010

Auction on Friday, October 15, 2010 from 02:00

Completed | Default auction

Freek van de Berg, havengezicht
Result: 800 EUR

Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U

19e eeuw, omgeving Wouwerman
Starting price 800 EUR

Gesigneerd Wouwerman 19e eeuw, olieverf op linnen, dorpsgezicht met figuren 46x36,5cm.

P. Verheul, boerenhofje
Starting price 800 EUR

Onduidelijk gesigneerd (P. Verh...), olieverf op linnen, Hoeve ca. 1900 40x30cm. Cond.: G

Naar Artz
Result: 1.000 EUR

Gesigneerd Artz ca. 1900, olieverf op linnen, Larens interieur 72x102cm. Cond.: G

Terrasgezicht
Starting price 800 EUR

Otto C. Schuster (Duitsland 1924), olieverf op paneel, terras met figuren 24x30cm. Cond.: U

Jan. v. Vuuren
Result: 800 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U

Henry Schouten
Result: 750 EUR

Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U

Harry Haerendel, gracht van Amsterdam
Result: 925 EUR

Harry Haerendel (1886 - 1991 Duitsland), olieverf op linnen, gracht van Amsterdam (impressionistisch) 60x70cm. Cond.: U

Schilderij, visser in boot
Starting price 750 EUR

Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M

Ype Wenning
Result: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U

B. Viegers
Result: 575 EUR

Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U

Hans Härlander, havengezicht
Starting price 700 EUR

Hans Härlander (1904 - 1974), olieverf op linnen, havengizcht 50x60cm. Cond.: G

Stadsgezicht Amsterdam
Starting price 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren(W.J. Butner?), olieverf op linnen, Sint Nicolaas kerk en Schreierstoren
50x70cm. Cond.: U

Nico Vrielink, zeefdruk
Starting price 675 EUR

Nico Vrielink, zeefdruk op papier, vrouwelijk portret, approve de artiste 50x70cm. Cond.: U

P.H. Swyncop, Spaanse dame
Starting price 650 EUR

Philippe Swyncop (1878 -1949 België), olieverf op linnen, mondaine dame 40x50cm. Cond.: U

I. Giszinger
Starting price 650 EUR

Imre Giszinger (Oostenrijk 1895 - 1935), olieverf op paneel, stilleven met porselein 11x12,5cm. Cond.: G

18e-19e eeuw, edelman
Starting price 635 EUR

Ongesigneerd portret van een edelman 18e-19e eeuws, olieverf op linnen 48x58cm. Cond.: G

Henk Schuring
Starting price 600 EUR

Henk Schuring (Enschede 1928), olieverf op linnen, abstracte compositie 40x60cm. Cond.: G

Roosink
Starting price 600 EUR

J. Roosink (Twente), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 69x57cm. Cond.: G

Mata Hari, begin 20e eeuw
Starting price 600 EUR

Gesigneerd J.K., Balinese vrouw of Mata Hari begin 20e eeuw, olieverf op paneel 42x30cm. Cond.: G

Pieter de Regt, winterlandschap
Starting price 600 EUR

Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U

A. van de Pol
Starting price 550 EUR

Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met koeien 40x60cm. Cond.: G

A. van de Pol
Starting price 550 EUR

Arend van de Pol (1886 - 1956 Utrecht), olieverf op linnen, herder met schapen 40x60cm. Cond.: G

P. Louwerse
Starting price 550 EUR

Gesigneerd P. Louwerse, olieverf op linnen, melktijd 40x50cm. Cond.: U