Jan Hillebrand Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), kreeg diverse onderscheidingen en hangt in diverse musea. Olieverf op linnen, winterse bomenlaan met figuren bij avond 100x68cm.
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, "stoffenverkoopster" 40x50cm. Cond.: U
Gesigneerd Frances 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G
Evert Moll (1878 1955 Den Haag), olieverf op linnen, vrouw met melkbus in roeiboot 33x17cm. Cond.: U
Hein van Doren, oleiverf op linnen, maken van de netten 50x60cm. Cond.: G
Chris Hammers (Andijk 1872 - 1965 Nijmegen), olieverf op linnen, landschap bij avond met vissers 47x70cm. Cond.: M
Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G
Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U
H. van Dongen, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 40x50cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, haven met bloemenmarkt 60x80cm. Cond.: G
J. v. Weesp, olieverf op linnen, landschap met figuren, 24x30cm. Cond.: U
Hans Härlander (1904 - 1974), olieverf op linnen, havengizcht 50x60cm. Cond.: G
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G
Toegeschreven aan A. v.d. Burg, olieverf op paneel, dorpsgezicht met man en vrouw 42x32cm. Cond.: R
Jord van Calker (Hilversum 1919, Gooise schildersvereniging), olieverf op linnen, rivierlandschap met molens 100x60cm. Cond.: G
J. de Coninck 1e helft 20e eeuw (vermoedelijk België), olieverf op linnen, aardewerken vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: U
Anton Bernard Funke (Ruhrort 1869 - 1955 Haarlem), olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
Pleun Betist (1894 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap 50x70cm. Cond.: U
J. Hendricks, olieverf op linnen, Dusseldorfer school Duitsland 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd portret van een edelman 18e-19e eeuws, olieverf op linnen 48x58cm. Cond.: G
A. Althuyzen, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloemen 40x50cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1977), olieverf op linnen, Hollandse haven. Prachtige kleurstelling 50x70cm. Cond.: U
Johannes Hilverdink (Groningen 1813 - 1902 Amsterdam), gemengde techniek op papier, berglandschap 64x35cm. Cond.: U
W. Pitschka 60-er jaren(München Duitsland), olieverf op linnen, het opmaken van de kas 50x60cm. Cond.: G
P. ten Cate (Scherpenzeel 1869 - 1937 Zutphen), olieverf op linnen, bosgezicht 60x90cm. Cond.: G
P. ten Cate (Scherpenzeel 1869 - 1937 Zutphen), olieverf op linnen, landschap met houthakker 60x90cm. Cond.: G
Pieter de Regt (1877 - 1960 Loosduinen), olieverf op linnen, winterlandschap met knotwilgen en ondergaande zon 60x90cm. Cond.: U
Theodoor Goedvriend (De Steeg 1879 - 1969 Warnsveld)(toegeschreven aan), olieverf op paneel, stilleven 52x39cm. Cond.: G
L. Prick van Wely 1944, olieverf op linnen, stilleven 50x60cm. Cond.: G
Otto C. Schuster (Duitsland 1924), olieverf op paneel, terras met figuren 24x30cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren, pastel op papier, vaas met bloemen 52x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd Italiaans landschap, olieverf op linnen, ruïne met figuren 78x90cm. Cond.: M
Schilderij, voorstellend man te paard, onduidelijk gesigneerd 30x40cm.
C. L. Freund 1923 (Duitse school), olieverf op linnen, drinkgelach 40x50cm. Cond.: G
Gesigneerd J.K., Balinese vrouw of Mata Hari begin 20e eeuw, olieverf op paneel 42x30cm. Cond.: G
J.C. Santen Amsterdam 1925, olieverf op paneel, 4 portretten studie 20e eeuw. 25x25cm. Cond.: G
Yuri Evgenevitch Vinogrado, olieverf op paneel, sketch van schilderij Ilyich lenin met een groep gedelegeerden van het Tweede congres van de communistische partij bij het graf van Karl Marx. 70x45cm. ...
E. Engelmann (Duitsland 60-er jaren), olieverf op linnen, ruiters te paard 60x80cm. Cond.: G
Aat Verhoog, lithografie op papier nr. 32/40. Karikaturen te paard 48x70cm. Cond.: U
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Eugen John, olieverf op linnen, berkenlaan in de storm 100x70cm. Cond.: U
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U