Ongesigneerd, olieverf op paneel, veel overgeschilderd, landschap met figuren 30x40cm. Cond.: M
J. Haanstra (Hollandse school), olieverf op paneel, gezicht op Hoorn 40x60cm. Cond.: U
Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk nadruk 18e-19e eeuw), "Dorpspraat" 9,3x11,7cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hongaars meisje 32x45cm. Cond.: G
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U
H. Hilgerloh begin 20e eeuw(Duitse school), landschap met molens 45x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee 37x31cm. Cond.: S
Ina van Heek ( Enschede 1868 - 1944), olieverf op linnen, berkenlaan 50x60cm. Cond.: G
Landkaart Oldenzaal, ets op papier. "Oldensalia Capta a Mauritio", door Horotius anno 1649. 52x40cm. Cond.: U
Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (Aamsveen 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel 85x53cm. Cond.: G
Piet Flint 1951 (Deventer 1895 - 1987) Deventer school, olieverf op linnen, landschap 23x36cm. Cond.: G
Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje in bed 28,5x28,5cm. Cond.: U
Kyrrylisch gesigneerd 50-er jaren, Russische school. olieverf op linnen, winterlandschap 50x46cm. Cond.: G
Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U
Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - Rijswijk 1974), olieverf op paneel, beeld uit Indonesië 23x39cm. Cond.: G
Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje bij het raam 28,5x28,5cm. Cond.: U
Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U