Ongesigneerd, olieverf op paneel, veel overgeschilderd, landschap met figuren 30x40cm. Cond.: M
J. Haanstra (Hollandse school), olieverf op paneel, gezicht op Hoorn 40x60cm. Cond.: U
Adriaan van Ostade (Haarlem 1610 - 1685), ets (waarschijnlijk nadruk 18e-19e eeuw), "Dorpspraat" 9,3x11,7cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hongaars meisje 32x45cm. Cond.: G
Henk Roosink (Rijssen), oleievrf op linnen, Haagse school landschap met ondergaande zon en eenden 18x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 30-er jaren, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: U
H. Hilgerloh begin 20e eeuw(Duitse school), landschap met molens 45x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee 37x31cm. Cond.: S
Ina van Heek ( Enschede 1868 - 1944), olieverf op linnen, berkenlaan 50x60cm. Cond.: G
Landkaart Oldenzaal, ets op papier. "Oldensalia Capta a Mauritio", door Horotius anno 1649. 52x40cm. Cond.: U
Ongesigneerd, naar Henriette Ronner, olieverf op linnen, poezen 20e eeuw 50x70cm. Cond.: G
John Heartfield, 33 fotomontages 1974, uitgever Dresden VEB Verlag der Kunst Dresden 1974. Porfolio met 33 reproducties van 66x50cm.in een grijze doos. Ook inclusief de 3 platen waarvan 2 met vertalin...
Gerard Cornelis Krol (Aamsveen 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel 85x53cm. Cond.: G
Piet Flint 1951 (Deventer 1895 - 1987) Deventer school, olieverf op linnen, landschap 23x36cm. Cond.: G
Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje in bed 28,5x28,5cm. Cond.: U
Kyrrylisch gesigneerd 50-er jaren, Russische school. olieverf op linnen, winterlandschap 50x46cm. Cond.: G
Henk Lassche (1948 Zwartsluis - Hengelo), aquarel op papier, blokzijl 15x13cm. Cond.: U
Menno van Meeteren Brouwer (Zwolle 1882 - Rijswijk 1974), olieverf op paneel, beeld uit Indonesië 23x39cm. Cond.: G
Wim van Oostrom 1977 (Hengelo), olieverf op paneel (herkomst Galerie de pook), meisje bij het raam 28,5x28,5cm. Cond.: U
Cor van der Boom, olieverf op linnen 30-er jaren, kleurrijk bospad, 50x70cm. Cond.: U
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstlandschap 1943 40x50cm. Cond.: U
D. Palotti, olieverf op paneel, strandgezicht 20e eeuw 40x50cm. Cond.: U
Tilly Moes, olieverf op linnen, bloemen op vaas 40x50cm. Cond.: G
Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U
Gesigneerd M. Vogt (ca. 1900), geschilderde kopie naar Murillo, olieverf op linnen, fruitverkoopster (bedoekt), 65x87cm. Cond.: R
Chinese zijdebeschildering 20e eeuw, verf op zijde, Chinese tuin met vele figuren 57x112cm. Cond.: G
A. v.d. Burg, olieverf op paneel, wintergezicht met man in roeiboot 32x42cm. Cond.: G
Verheul, olieverf op linnen, landschap met een bootje 30-er jaren, 50x70cm. Cond.: G
Gerrit Abraham Oosterbaan jzw (toegeschreven) (Amsterdam 1832 - 1893), sepia op papier, twee damesportretten 14x9,5cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 49x32cm. Cond.: R
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), tekening op papier, studie van een man 35x29cm. Cond.: G
Johannes Cornelis Pabst (Den Haag 1853 - 1943), aquarel op papier, landschap haagse school, 35x25cm. Cond.: U
Will Kalshofen (Amsterdam 1907 - 1966 Apeldoorn), olieverf op linnen, "violen" 24x30cm. Cond.: U
Antonius Burght (Den Bosch 1927), lithografie op papier, Cannes 36x22cm. Cond.: U
Landkaart "Geldria Zutfania" 20e eeuw, litho op papier 42x56cm. Cond.: U
Johanna Hendrika Pieneman (1889 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven 50x60cm. Cond.: U
Lodewijk Willem van Kooten (Amsterdam 1903), ets op papier, (Apreuve de artiste nr. 2)Maiskolfen 33x45cm. Cond.: U
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Memorable" 60x80cm. Cond.: U
Roell Hynckes (1893 Brussel), houtsnede op papier, molen met geit 21,5x33,5cm. Cond.: U
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Cobra" 60x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, lithografie op papier, "La Fleu Rouge", epreuve de artiste nr 2/5. 50x52cm. Cond.: U
Monogram J.v.L. ca. 1920, olieverf op linnen, stilleven 30x50cm. Cond.: U