Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt
Zilveren Jugendstil armband ingelegd met barnsteen 20-er jaren 925/000 Cond.: G
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.
5 Delen djkoja zilveren sieraden (Azië) 20e eeuw 12x12cm. Cond.: G
2 Dames polshorloges; 1x mechanisch, merk: Prisma goedlopend.. 1x in zilveren en gouden kast, opwindveer defect. ca. 1900, moet gereinigd worden
Zilveren zakhorloge met zilveren ketting 800/000 ca. 1900. Functionerend ø4,3cm. Cond.: G
Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.