Grote bronzen boedha afkomstig uit Cambodja ca. 1910. Boedha is van goede kwaliteit 66x50x33cm. Cond.: G
Bronzen zittende Boedha Aziatisch, deels verguld 27x15x9cm. Cond.: G
Bronzen leeuw in aanvalslustige vorm. Schitterende uitstraling 21e eeuw. 72x135x34cm.
Houten Balinese vrouw 1e helft 20e eeuw, mooi gepatineerd 67x13x11cm. Cond.: U
Zeer oude staande bronzen Boedha vermoedelijk 19e eeuw. Houten sokkel is van recente datum. Boedha is bij de knie gerestaureerd met een soort zwarte was. Is al 65 jaar in Nederland 30x8x9cm.
Bronzen sculptuur van een liggende hond met de poten uit elkaar. Eind 20e eeuw 63x28x62cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een liggende hond, linkskijkend met de poten over elkaar. Eind 20e eeuw 32x30x65cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur van een fotograferende man met camera in de hand. 21e eeuw, gesigneerd Wayne Flagstaff, Cond.: U
Mooie grote bronzen hertebuste op sokkel eind 20e eeuw, gesigneerd Barye Cond.: G
Zeldzaam en oud Igbo hoorn makser uit Nigeria. Het masker is 54 cm hoog en ongeveer 70/80 jaar oud.
Corpus Christie, houten figuur 16e-17e eeuw. Zonder armen en kruis 43x9x11,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een zittende havik in Art Deco stijl, naar voorbeeld van Fernandez 21e eeuw. 37x16,5x12cm. Cond.: G
Bert Nijenhuis 1995 (Boekelo), bronzen sculptuur met marmeren sokkel 20x11x9cm. Cond.: U
Oud Bakongo masker uit Congo. Het masker is 34 cm hoog en ouder dan 50 jaar.
Bronzen sculptuur van de ontwerper Cees Willemsen te Lonneker. Beeld is de studie van het grote skelet van een paard. Deze is te bewonderen in het Natuurhistorisch museum te Enschede. Het beeldje is i...
Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN. Voorstellend 3 luipaarden bijten 3 paarden in de bil 22x20x21cm. Cond.: U
2 Indonesische Houten beelden van dansers 20e eeuw. 43cm. en 38cm. Cond.: G
Eikenhouten beeld 20e eeuw, vrouwenportret met mooie patina 57x25x18cm. Cond.: U
Bronzen Art Deco stijl sculpture van een konijn. Begin 21e eeuw. Naar voorbeeld van Francois Pompon. Geheel staand op marmeren sokkel 23x22x14,5cm. Cond.: U
Bronzen kaarsenstandaard met monogram KN 1994. Voorstellend luipaard bijt paard in de bil 18x15x6cm. Cond.: U
Bronzen beeld voorstellend twee zittende uiltjes op boomstronk. naar voorbeeld van Milo eind 20e eeuw. geheel staand op marmeren sokkel 29xø15cm. Cond.: G
Traditionele gebruikte Ceremonie masker van de Pende stam uit Congo.
De maskers werden gebruikt voor diverse ceremonies. Dit masker is 60 cm hoog en meer dan 50 jaar oud.
2 Handgesneden 18e eeuwse Mariabeeldjes uit lindehout. 1x Linkskijkende Maria 1x rechtskijkende Maria. Geheel origineel handbeschilderd met groen en geel. (1 heeft oude wormgaatjes) 16x5x3,5cm. Cond.:...