Bronzen beeld op marmeren sokkel naar voorbeeld van Chiparus. Voorstellend Jugendstil meisje eind 20e eeuw. 35xø10cm. Cond.: G
Beeld voorstellend een vliegende meeuw 20e eeuw. verchroomd en geheel staand op een steen. Onduidelijk gesigneerd, genummerd 374 14x22x9cm.Cond.: G
Paar beelden van compositie begin 1900, voorstellend 1x man met fakkel in de hand staand op een leeuw. 1x Vrouw met tak in de hand staand op een leeuw. 51x14,5cm. Cond.: G
Houten beeldje van een lachende man met stok. Geheel herrijzend uit het stammetje 20e eeuw 21,5x8x8,5cm. Cond.: G
2 Bronzen beeldjes van 2 Afrikaanse mannen eind 20e eeuw. Zeer decoratief 30,5x7x7cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een liggende hond (Boxer). geheel op zwart marmeren sokkel 21e eeuw 6x18,5x8cm. Cond.: G
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. 1x 21cm. (mist 3 nagels). 1x Grote olifant met 2 mensen op de rug H.: 38cm. (heeft geen slagtanden)
Bronzen sculpture voorstellend dame met mand in de arm en gans aan haar zijde. Het geheel staat op een marmeren voet 21e eeuw. 22xø12cm. Cond.: G
Bronzen sculpture voorstellend Afrikaanse jager met speer en kapmes, tevens een dode springbok op de nek 20e eeuw 16x6x9,5cm. Cond.: G
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 16cm. en 12cm. (kleine mist 3 teennagels) Cond.: G
Beeldje van een zittende vrouw op een wit marmeren sokkel. Gemaakt van een tin legering en brons gepatineerd eidn 20e eeuw. 11x7x7cm.
Tropisch houten sculpture van 2 vogels zittend op een boomstronk 20e eeuw. 27,5x12x13cm. Cond.: G
2 Gezwarte ebbenhouten sculpturen van olifanten afgezet met been midden 20e eeuw. H.: 15cm. Cond.: G
Brons gepatineerd sculptuur van een man en een vrouw met de armen in elkaar eind 20e eeuw. beeld is gemaakt van een tin legering geheel staand op zwart marmeren sokkel 22x5x5cm. Cond.: G