19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Antieke historisme vernikkelde messing wijnkoeler met bacchanten en leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: H 20 x ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Lot religieus met rozenkransen, 1 zilveren, 800/000, met doosjes, één zilver, en diverse kleine religieuze hangertjes.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.