Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Chinese zes-kantige beschilderde pagode-vormige vitrinekast met deurtjes en glazen schappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 220 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.
Zilveren strooilepel en roomlepel, 833/000, een strooilepel met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon voorzien van een steel met een rand met graveerwerk. MT. onduidelijk, jl.m.1871. en een roomlepel...
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...
Italiaanse twee-delige notenhouten Barok vitrinekast met gebogen glas en snijwerk. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 204 x 95 x 55 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle witgouden ring pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. VSI. Breedte 6 mm. ca 5,00 gram. ø 54. Winkelverkoopprijs € 3950,-. Nieuw
Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.
Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.