Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat
Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Banko Earthenware trekpot met vogel/bloem decor. Afmeting: 9 x 16 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Geelgouden Baume Mercier horloge, 585/000, met een gevlochten verlopende band. Horloge met een ronde kast, ø 16 mm, met gevlochten band, 6-8,5mm, klein stukje mist bij aanzet van de kast. lengte 17,5c...
Geelgouden horloge, 585/000, met double band. Oud horloge met een ronde kast met een gefacetteerde rand, aan de achterzijde voorzien van een guilloche bewerking met schild en sterren. ø27mm. Bevestigd...
Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat
Zilveren asbak, 833/000, rond model met voorstelling met figuren, en biedermeier bewerking. MT.: Fa. Droog, Zegwaart & van de Herwaarde, Haarlem, jl.:M:1947.ø 16 cm. ca 114 gram. In goede staat
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Broche met barnsteen gevat in een witmetalen zetting met greinen en getorste bewerking. 49x64mm. In goede staat.
Zilveren strooilepel en roomlepel, 833/000, een strooilepel met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon voorzien van een steel met een rand met graveerwerk. MT. onduidelijk, jl.m.1871. en een roomlepel...
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met gouden band. Ovaal gevormd horloge, merk Indus, met een zwarte wijzerplaat en voorzien van een geschakelde gouden band.14x24mm. met klemsluiting en veiligheid. ca 18,8...