This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

J. Kruijsen, Boerderij bij bomen
Result: 150 EUR

Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Granaat collier
Starting price 150 EUR

Collier van granaat met geelgouden hanger, 585/000. Lang collier van 2 rijen glasgranaten, ø 6mm, met als hanger een oude vierkante streeksluiting, 3x3cm, met filigrain en gouden appliqueen, met recht...

Gouden choker & armband
Result: 350 EUR

Geelgouden choker en armband, 585/000, met zirconia's. Choker met floraalgevormde schakels verbonden door middel van pennen met in het midden zes witgouden schakels bezet met zirconia's, Breedte 5mm, ...

2 Zilveren armbanden
Starting price 80 EUR

Twee armbanden. 925/000, met kleurstenen. Eén armband zilver verguld voorzien van lichtblauwe stenen en één armband met witte en groene stenen. Beiden voorzien van bakslot met veiligheid. ca 33 gram. ...

Lot zilver met barnsteen
Result: 60 EUR

Zilveren armband en manchetknopen met barnsteen, 835/000, armband met 7 ovale schakels met barnsteen en manchetknopen met vierkante barnstenen. 22 mm breed, lengte 19 cm. Manchetknoop 20x15mm. ca 34,1...

Antieke Franse schotel, 1900
Starting price 50 EUR

Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.

Zilveren miniatuur, Haardtang
Starting price 150 EUR

18e Eeuws zilveren miniatuur haardtang met getorste poten en een draairing. Vermoedelijk Mr. Maria Breda Amsterdam. Circa 1750. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Starting price 1.500 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken Friese keeftfkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.

Chinese schaal met lotus bloem
Result: 375 EUR

Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Result: 375 EUR

Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...

19x Oude/antieke jade voorwerpen
Result: 100 EUR

Negentien delen oude/antieke jade voorwerpen. Onder andere: Figuren, amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.

2x Antiek porselein
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Empire penantkast, 1820
Result: 300 EUR

Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.

Empire kabinet, 1800
Starting price 500 EUR

Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.

5-Delig kaststel
Result: 150 EUR

Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Chinese kommen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Result: 160 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese schotels
Result: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.

Lot zakhorloges
Result: 60 EUR

Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat

Lot diverse horloges
Result: 90 EUR

Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.

Gouden oorhangers
Result: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat

6x Chinese borden, Queng Lung
Result: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Result: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel
Result: 150 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.