Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, rond model met parelranden. Voorzien van metalen goudkleurige plaat. Met metalen stofdeksel. Remontoir anvre, qualite superieure. ø 47 mm. Achterdeksel wat gedeukt. Wer...
Lot met drie zilveren fotolijsten, een rechthoekige lijst versierd met parelrand en 2 ringen, 925/000, 23x16cm, een rechthoekige lijst met florale bewerking in de hoeken, 925/000, 21x16 cm, en een ova...
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Lot edelstenen sieraden met o.a. agaat, parels, bloedkoraal en schuimkoraal.
Twee 18e - 19e eeuwse grote Chinese Kanton Familie Rose vazen met figuren. Eén chip. Afmeting: 27 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bodemmerk en bloesemtak/bamboe decor. Afmeting: 12 x 18 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee maal antieke Chinese klederdracht in lijst. Borduurwerk op zijde. Circa 1900. Afmeting: H 53 x B 53 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
835/000 Zilveren Art Deco vleesvorkje met twee-zijdig fraai bewerkte steel. Afmeting: L 13,5 cm. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1900. En een 835/000 zilveren zuurvork met gecontourneerde gegraveerde ste...
19e Eeuwse Japanse Kutani porseleinen caché pot met vergulde messing monturen. Bodemmerk. Afmeting: 28 x ø 19 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat
Zilveren armband, ring en hanger, 925/000, met barnsteen. Armband met 5 ovale stenen, 19 cm, een ovale broche met zilveren rand en barnsteen, 20x28mm, en een ring met floraal decor. ø 54. Totaal ca 2...
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Kang Xi gemerkte Chinese kom met landschap/figuren/pagode decor. Vier karakter tekens. Afmeting: 9 x ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 13 x 17 x 11 ø cm. In goede staat.
Twee armbanden. 925/000, met kleurstenen. Eén armband zilver verguld voorzien van lichtblauwe stenen en één armband met witte en groene stenen. Beiden voorzien van bakslot met veiligheid. ca 33 gram. ...
Zilveren armband en manchetknopen met barnsteen, 835/000, armband met 7 ovale schakels met barnsteen en manchetknopen met vierkante barnstenen. 22 mm breed, lengte 19 cm. Manchetknoop 20x15mm. ca 34,1...
18e Eeuws zilveren miniatuur haardtang met getorste poten en een draairing. Vermoedelijk Mr. Maria Breda Amsterdam. Circa 1750. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.