This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

5-Delig kaststel
Result: 150 EUR

Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.

Maliënkolder beurs, 1919
Starting price 60 EUR

Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat

Lot divers zilver
Result: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met diverse suikerlepels, theelepels, boterspatel, vorkjes en een houder, 800/000. totaal ca 360 gram.

Empire penantkast, 1820
Result: 300 EUR

Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.

Empire kabinet, 1800
Starting price 500 EUR

Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Zilveren horlogeketting
Starting price 200 EUR

Bijzondere zilveren horlogeketting, 835/000, met ruitvormige schakels en draadzilver, voorzien van 2 bedels. MT.: Gerritsen en Van Kempen. jl.:j:1944. 22 cm. totaal ca 43,6 gram. In goede staat.

6x Kutani borden
Starting price 40 EUR

Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese kop+schotel
Result: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen chocolade kop en schotels. Eén kop chip, één kop haarlijn, één schotel chip. Afmeting: 9 x ø 15 cm. In redelijke staat.

2x Melkglazen kop+schotels
Result: 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese melkglazen handbeschilderde kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11,5 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Result: 425 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

6x Chinese borden, Queng Lung
Result: 450 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel
Result: 150 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.

6x Zilveren koffielepels, 1841
Starting price 60 EUR

Zes 835/000 zilveren koffielepels met een lengte van 13 cm. Met een grote spitse bak en gecontourneerde steel met opgelegde bloem. Mr. G. Slotboom-Amsterdam. Anno G 1841. Gewicht: circa 55 gram. In go...

Chinese schaal met lotus bloem
Result: 375 EUR

Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.

4x Biedermeier stoelen, 1860
Starting price 200 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.

4x Hollandse Biedermeier stoelen
Starting price 150 EUR

Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.

8x Chinees porselein
Result: 375 EUR

Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...

19x Oude/antieke jade voorwerpen
Result: 100 EUR

Negentien delen oude/antieke jade voorwerpen. Onder andere: Figuren, amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.

Zilveren kleine kan
Result: 170 EUR

Zilveren espresso kannetje, 833/000, bolmodel voorzien van parelrand, een los deksel met een knop in de vorm van een bloem. Deuk aan de zijkant. 18x10x9cm. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.:C:...

Antieke bijzettafel
Starting price 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Collier met citrien en gouden streekslot
Starting price 375 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

2x Antieke Chinese kommen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Result: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...

Engelse speeltafel
Result: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.