Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat
Lot zilver, 835/000, met diverse suikerlepels, theelepels, boterspatel, vorkjes en een houder, 800/000. totaal ca 360 gram.
Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.
Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren horlogeketting, 835/000, met ruitvormige schakels en draadzilver, voorzien van 2 bedels. MT.: Gerritsen en Van Kempen. jl.:j:1944. 22 cm. totaal ca 43,6 gram. In goede staat.
Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen chocolade kop en schotels. Eén kop chip, één kop haarlijn, één schotel chip. Afmeting: 9 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinese melkglazen handbeschilderde kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.
Zes 835/000 zilveren koffielepels met een lengte van 13 cm. Met een grote spitse bak en gecontourneerde steel met opgelegde bloem. Mr. G. Slotboom-Amsterdam. Anno G 1841. Gewicht: circa 55 gram. In go...
Mooie blauwe Chinees porseleinen waterbak in lotusbloem-vormgeving. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...
Negentien delen oude/antieke jade voorwerpen. Onder andere: Figuren, amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 14 cm. In goede staat.
Zilveren espresso kannetje, 833/000, bolmodel voorzien van parelrand, een los deksel met een knop in de vorm van een bloem. Deuk aan de zijkant. 18x10x9cm. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.:C:...
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.
Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...
Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.