Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.
Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een opgewerkte witgouden kop in een soort strik vorm met een vierkante zetkast voorzien van diamant met een oud slijpsel. Aan weerskanten hiervan een kr...
Drie geelgouden zegelringen, 585/000, met onyx. Zegelringen met een rechthoekige onyx met afgeronde hoeken. steengrootte ca 15x12mm, alledrie net iets verschillend. ø 62/64/65. Totaal ca 22 gram. De ...
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.
Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Broche uit geelmetaal met een rand met kleine pareltjes bezet met een fraai gesneden camee. 41x56mm. In goede staat
Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.
Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat
Lot zilver, 835/000, met diverse suikerlepels, theelepels, boterspatel, vorkjes en een houder, 800/000. totaal ca 360 gram.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Kleine Duitse vroeg Barok ijzeren geldkist met gegraveerd open slot en dubbele vergrendeling. Circa 1700. Afmeting: 8,5 x 17 x 10 cm. In zeer goede originele staat.
Zilveren espresso kannetje, 833/000, bolmodel voorzien van parelrand, een los deksel met een knop in de vorm van een bloem. Deuk aan de zijkant. 18x10x9cm. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.:C:...
Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.
Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...
Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren horlogeketting, 835/000, met ruitvormige schakels en draadzilver, voorzien van 2 bedels. MT.: Gerritsen en Van Kempen. jl.:j:1944. 22 cm. totaal ca 43,6 gram. In goede staat.