This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Result: 70 EUR

Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.

J. Kruijsen, Boerderij bij bomen
Result: 150 EUR

Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Gouden ring strikvorm met diamant
Result: 450 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een opgewerkte witgouden kop in een soort strik vorm met een vierkante zetkast voorzien van diamant met een oud slijpsel. Aan weerskanten hiervan een kr...

3 Gouden zegelringen
Starting price 450 EUR

Drie geelgouden zegelringen, 585/000, met onyx. Zegelringen met een rechthoekige onyx met afgeronde hoeken. steengrootte ca 15x12mm, alledrie net iets verschillend. ø 62/64/65. Totaal ca 22 gram. De ...

2x 19e Eeuwse Franse kandelaren
Result: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Empire penantkast, 1820
Result: 300 EUR

Mahoniehouten Empire penantkast met halve zuilen en messing capitellen. Circa 1820. Afmeting: 89 x 86 x 48 cm. In zeer goede staat.

Empire kabinet, 1800
Starting price 500 EUR

Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Camee broche
Result: 60 EUR

Broche uit geelmetaal met een rand met kleine pareltjes bezet met een fraai gesneden camee. 41x56mm. In goede staat

Antieke Franse schotel, 1900
Starting price 50 EUR

Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.

2x Franse lampenvoeten
Result: 225 EUR

Twee handbeschilderde antieke Franse bisquit porseleinen lampenvoeten. Circa 1900. Met haven/figuren decor. Afmeting: H 30 x ø 20 cm. In goede staat.

Antiek houten beschilderd kermispaard
Starting price 100 EUR

Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Maliënkolder beurs, 1919
Starting price 60 EUR

Zilveren malienkolder beursje, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde beugel versierd met floraal graveerwerk. MT.: D. van den Berg, Schoonhoven, jl.:J:1919. 11x7cm. ca 66 gram. In goede staat

Lot divers zilver
Result: 120 EUR

Lot zilver, 835/000, met diverse suikerlepels, theelepels, boterspatel, vorkjes en een houder, 800/000. totaal ca 360 gram.

Houten wandversiering, 1920
Starting price 120 EUR

Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.

IJzeren geldkist, ca. 1700
Result: 900 EUR

Kleine Duitse vroeg Barok ijzeren geldkist met gegraveerd open slot en dubbele vergrendeling. Circa 1700. Afmeting: 8,5 x 17 x 10 cm. In zeer goede originele staat.

Zilveren kleine kan
Result: 170 EUR

Zilveren espresso kannetje, 833/000, bolmodel voorzien van parelrand, een los deksel met een knop in de vorm van een bloem. Deuk aan de zijkant. 18x10x9cm. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.:C:...

2x Antiek porselein
Starting price 50 EUR

Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel
Result: 150 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.

Collier met citrien en gouden streekslot
Starting price 375 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

5-Delig kaststel
Result: 150 EUR

Vijf-delig Hollands porseleinen polychroom kaststel. 20e Eeuw. Enkele chips. Afmeting: 25 - 34 cm. In redelijke staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Result: 150 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...

4x Biedermeier stoelen, 1860
Starting price 200 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.

4x Hollandse Biedermeier stoelen
Starting price 150 EUR

Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.

Zilveren horlogeketting
Starting price 200 EUR

Bijzondere zilveren horlogeketting, 835/000, met ruitvormige schakels en draadzilver, voorzien van 2 bedels. MT.: Gerritsen en Van Kempen. jl.:j:1944. 22 cm. totaal ca 43,6 gram. In goede staat.