Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Art Deco pendule van onyx met marmer. Circa 1925. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 27 x 44 x 11 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren koektrommel op onderschotel, 833/000. Rechthoekige koektrommel met ronde hoeken en scharnierend deksel geplaatst op een bijbehorende onderschotel. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist j...
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Franse Louis Seize wandklok. Tinnen wijzerplaat. Met één gewicht uurwerk. Dagloper, slagwerk op grote bel. Afmeting: 54 x 40 x 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 met amethist. Ring met langwerpige smalle ovale zetkast met een gefacetteerde amethist, 23x9 mm. ca 5,7 gr ø 62 In goede staat
Oude Duitse Schwarzwalder klok. Halfuur-slag op bel. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...
Geelgouden ring, 750/000, met diamant en robijn. Massieve bolle ring met een railzetting bezet met 3 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal ca 0,68 ct, en 14 prinses geslepen diamanten, totaal ca 0,35 c...
Stopwatch, USSR, mechanisch. Marathon, 18 jewels. ø 5,5cm. Werkend. In goede staat
Lot met 3 heren horloges, allen mechanisch, Kelton, Plato en Tosca. Voorzien van leren of rubberen band.
Geelgouden armband, 585/000, met smaragd en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde smaragd met daartussen zirconia's. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaa...
19e Eeuwse Franse gepolychromeerde tafelklok met halfuur-slag, maanstand en veerslinger. Voorzien van bronzen versieringen. Japy Freres. Afmeting: 25 x 13 x 10 cm. In zeer goede staat.
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden hanghorloge, 585/000, aan een zilveren, deels vergulde ketting. ø 27 mm. Werkend. 45 cm. Collier afgesleten verder in goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, Art Deco, in de vorm van gestilleerde figuren. MT.: Orhan Güler. 14x7x27cm.ca 930 gram. Gebruikt, in goede staat
Fraai zilveren koffieservies, 833/000, 5 delig met een koffie- en theekan, een melkkan, een suikerpot en lepelvaas, ovaal gevormd met geschulpt motief. Voorzien van houten grepen en knoppen. MT.: Gerr...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat
Zilveren miniatuur wipwap, 835/000, met kinderen en vogel. MT. Nijkerk, Schoonhoven. ca 17 gram. 4,5x2,5x3,5cm. In goede staat
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Fraaie grote zilveren bierpul, 830/000. zogenaamde Humpen, versierd met een brede rand met fantasie knerren patroon, geplaatst op 3 poten met gekroonde leeuwen leunend op een bal. Voorzien van een sc...
Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...