Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Fedor Melancec. 1902 - 1985. Zagreb Joegoslavië. Motiv aus Ilvara. Kustplaats Kroatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 73 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Bruin-lederen opsta-stoel met electrische bediening. Voorzien van zware aluminium voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 73 x 82 cm. In goede staat.
Acht-delig Duits Meissen porseleinen servies met floraal decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, 5x kop en schotels, melkkan. Eén schotel chipje. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.
Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...
Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee fijn gedecoreerde schotels met teksten en figuren + bodemmerk. En één Familie Noir drakenbord met zwarte glazuur en groene draken + zes tekens bodemme...
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Acht 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee sets van vier stuks. Eén set donkerblauw, één haarscheur. Eén set lichtblauw, twee borden chip. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In go...
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met Amsterdams Bont decor. Zes-kantig. Bestaande uit: Zeven kopjes en tien schotels. Twee kopjes haarlijnen, rest goed. Schotels, goed. Afmeting: 5 -...
Grote zilveren kom, 925/000, ronde kom met gedreven bewerking op ronde voet. ø 26x17cm. ca 833 gram. In goede staat
Fraaie zilveren theepot op comfoor, 833/000. Theepot versierd met canelures op ronde voet met parelbewerking. Voorzien van een deksel met parelrand en houten knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, j...
Geelgouden Baume Mercier horloge, 585/000, met een gevlochten verlopende band. Horloge met een ronde kast, ø 16 mm, met gevlochten band, 6-8,5mm, klein stukje mist bij aanzet van de kast. lengte 17,5c...
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een gematteerde ronde hanger bezet met 4 trillion geslepen diamanten, totaal ca 1,2 ct. ø hanger 12 mm. Lengte collier...
Cor Noltee 1903-1967 Boerderij langs zandpad met een boer. Olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Gezicht op kasteel met zandpad. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.