Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...
18e Eeuws 9-pas tegeltableau met kustplaatsen decor en één maal met religieus decor. Eén chip. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm
Zilveren dienblad, 833/000, schuitvormig met gezaagde rand en voorzien van een parelrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1914 46x28x6cm.totaal ca 1033 gram. In goede staat
Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...
Drie antiquarische Duitse universiteits oorkondes met lakstempels 1837. Geneeskunde met naam en toenaam. 1. Universitäts Absolutorium. 2. Zeugnis. 3. Licentie chirurgie etc. Bernardo Ertheiler. Afmeti...
Antieke vier-delige Societé Maastricht keramieken lampet set met bloemen decor. Zeepbakje + kammenbakje beschadigd. Afmeting: 14 - 34 cm. In redelijke staat.
Voorsnijcouvert met zilveren grepen, 800/000, voorzien van geconturneerde heften. 26-32cm. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met 3 saffieren, een ovaal gefacetteerde saffier en 2 peervormige geslepen saffieren, totaal ca 1,8 ct met daaromheen een rand met briljant geslep...
Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
Stopwatch, USSR, mechanisch. Marathon, 18 jewels. ø 5,5cm. Werkend. In goede staat
Lot met 3 heren horloges, allen mechanisch, Kelton, Plato en Tosca. Voorzien van leren of rubberen band.
Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...
Zilveren koektrommel met onderzetter, 833/000, Rechthoekige koektrommel met scharnierend deksel voorzien van parelrand, MT.: J.W. Spiegeler, Amsterdam, jl.: u: 1871 met winkelmerk: H.W.v. Loon. Geplaa...
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Ronde glazen serveerschaal met verdeelvakjes geplaatst in een zilveren ronde houder op 6 bolpootjes. Birmingham 34x42x5cm. MT.: Alexander Clark & Co, Birmingham, jl.: U:1937. Minimale chip, in zeer go...
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Oud jacht + knipmes van been met gravures + hoornen drinkbeker met montuur. Circa 1900. Afmeting: L 22 - 27 cm. In goede staat.