Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...
Twee gesneden jadehangers, één voorzien van hangeroog. 24x46mm en 25x46mm. In goede staat
Imposante zilveren kandelaar, 900/000, 3 lichts, met 2 armen in de vorm van gevleugelde dolfijnen. De baluster is geplaatst op 4 poten in de vorm van dolfijnen geplaatst op een ronde voet. 15x31x47cm....
J. Snijders. Circa 1950. Arabisch dorpsgezicht met figuren en kameel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ets van Ru van Rossum 1958. 1924 - 2007. Titel: de start. Nr. 35/40. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 35 - 50 cm. In goede staat.
Drie-delig zwaar 19e eeuws Frans okerkleurig klokkenstel. Circa 1870. Second Empire. Met compositie metaal en brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 - 51 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
Witgouden solitairring, 750/000, met diamant. Ring met een 6 poot chaton getorst doorlopend uit de band bezet met een briljant geslepen diamant, 0,40 ct SI. ø53, Winkelverkoopprijs € 2995,- ca 2,7 gra...
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Drie maal M. de Jongere. 1912 - 1978. Drie maal 17e eeuwse schepen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat
Prachtige witgouden choker, 750/000, met diamanten. Choker met in het midden 5 cirkels, om-en-om, mat/poly bezet met 11 briljant geslepen diamanten in en tussen de cirkels, totaal ca 0,86 ct. Aan de m...
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1030 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 41x33x17cm
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...
Groot zilveren dienblad, ovaal model met een fraai gezaagde rand met cirkelpatroon. 47x34x3cm. totaal ca 1187 gram.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Oorstekers in een bloemvorm, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een rand met trapezium geslepen diaman...
Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...
Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
Zilveren trekwagen, 925/000, met gezaagde venster voorzien van luiken, versierd met krullen en voluten. Met los deksel. Geplaatst op 4 wielen. 35x13x20cm. Totaal ruim 2000 gram. In zeer goede staat.
Grote antieke huls van scheepskanon, 120 mm. WO II of ouder. Afmeting: H 83 x ø 13 cm. In goede staat.