Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Antieke 30er-jaren Copier Leerdam glazen dekselschaal. Afmeting: 14 x 23 cm. In goede staat.
Twee grote antieke groen-glazen mondgeblazen bokalen met witte emaille decors. 19e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 23 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Perzisch kleed in de kleuren blauw/rood/bruin etc. Afmeting: 223 x 311 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten bureaustoel met draaibare zitting. Circa 1900. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken Korinthische zuil met ranken. Barok. Circa 1700. Afmeting: H 111 cm. In goede staat.
Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse vergulde houtgestoken spiegel met console. Rococo-stijl. 20e Eeuw. Barst in glas. Afmeting: H 135 x B 50 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame bronzen vuurvergulde Empire/Biedermeier pendule. Circa 1830. Bloempot met zonnebloem. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 32 cm. In zeer goede staat.
Vier Duitse metalen speelgoed auto's. Drie maal Märklin brandweer auto's. Eén maal Schuco Renault. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Indonesische kris met damast lemmet, houten schede en heft. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Drie antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1890. Afmeting: H 44 - 46 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Antieke metalen (kruideniers) weegschaal. Circa 1930. N.V. Snelweger Fabriek De Bilt - Holland. Barst in glas. Afmeting: 54 x 33 x 32 cm. In goede staat.
Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Russische School. Heren portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 21 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.
Suze Robertson. Amsterdamse joffer. Meisjes portret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1974. 1913 - 1996. Schipholt bos Glanerbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Zilver vergulde armband met paarse stenen. Armband met grote rechthoekige opengewerkte schakels met opgelegde filigrain bloemen, bezet met ovaal cabouchon geslepen paarse stenen. Voorzien van bakslot ...
Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.
Zilveren naaldenkoker, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en gevuld met 2 zilveren naalden. Totaal ca 20 gram. 10 cm. In goede staat
Brede geelgouden armband, 585/000, met pennen voorzien van schakels met een geslepen rand. Met bakslot en veiligheid. Breedte 7 mm. lengte 19,5 cm. ca 10,7 gram Gedragen, verder in goede staat
Lot met diverse zilveren bedels, diverse gehaltes. Met o.a. molens, dieren, klavers en hartjes. totaal ca 46 gram. In goede staat.
Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
Roségouden collier met hanger, 585/000, met rookkwarts. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een kussenvormig geslepen rookkwarts, 11x11mm. Grootte 18x11mm. lengte 50 cm. totaal ca 6,0 gram. Z...
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.