Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Collier van bloedkoralen en parelmoerkralen met geelgouden bolsluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen en 9 parelmoerkralen, ø 10 mm, met gladde geelgouden bolletjes. Lengte 78 cm. In goede...
Zilveren brandewijnkom versierd met floraal decor en een gekroond cartouche. Voorzien van horizontale grepen met putti. 25x12x8cm. gerestaureerd aan de voet. ca 241 gram. In goede staat
Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat
Antieke eikenhouten halspiegel met facet geslepen glas. Circa 1910 -1920. Afmeting: H 127 x B 65 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle witgouden ring pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. VSI. Breedte 6 mm. ca 5,00 gram. ø 54. Winkelverkoopprijs € 3950,-. Nieuw
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Neo Gotische eikenhouten meubelen. Tweede helft 19e eeuw. Eén maal kastje met briefpanelen. Eén maal bijzettafel. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Lot oud antiek plated. Onder andere: Schalen, theekan, bonbonschaal etc. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat
Geelgouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met een klein ovaal medaillon met een witgoud bewerkte rand. 11x19mm. 38 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Drie zilveren sieraden met granaat. Een ring met ovale granaat in een parelrand, een choker met floraal gevormde schakels met granaathangertjes en een paar oorhangers met granaat. Totaal ca 18 gram
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Geelgouden Baume Mercier horloge, 585/000, met een gevlochten verlopende band. Horloge met een ronde kast, ø 16 mm, met gevlochten band, 6-8,5mm, klein stukje mist bij aanzet van de kast. lengte 17,5c...
Geelgouden horloge, 585/000, met double band. Oud horloge met een ronde kast met een gefacetteerde rand, aan de achterzijde voorzien van een guilloche bewerking met schild en sterren. ø27mm. Bevestigd...
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat
Zilveren visschep, 833/000, met opengewerkt blad met graveerwerk en een steel voorzien van cartouche met bladdecor. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten jl.i, 1893. 30cm. ca 164 gram. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Chinees Imarie 18e porseleinen trekpotje met zilveren elementen aan de deksel, de greep en tuit. Het kannetje is geplaatst op een zilveren comfoor, rond model, 833/000, voorzien van een parelrand, gep...
Lot met 4 zilveren ringen met parels, tijgeroog, amethist en zirconia's. Diverse gehaltes. totaal ca 35 gram. In goede staat
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met robijn. Rijring met een zigzag-vorm, bezet met 14 rond gefacetteerde robijnen, ø ca 1,8 mm. ca 2,4 gram. ø 49. In goede staat
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Bierpul met zilveren klep, 800/000. Aardewerken bierpul met zilveren klep voorzien van gekroonde monogram gravure. Scharnier is kapot. 16x10x15cm. In goede staat
Zilveren sieradenset, 835/000, met een choker, armband, ring met open scheen, oorstekers en een broche. Allen gemaakt uit grillig gevormde staven. 50 cm, 18 cm, ca ø 50, 2x2cm en 5,5x2cm. totaal ca 46...
Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.