Lot met 11 zilveren likeurglaasjes, 800/000, op hoge slanke voet. MT.:Gebrüder Kuhn, Schwabisch Gmund. ø4x12 cm. totaal ca 350 gram. Een enkel deukje, verder in goede staat
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000. Schaar met zilveren grepen in de vorm van pauwen, gerestaureerd aan één greep, MT.: W.J.Kooiman, Schoonhoven, 1856-1886, voorzien van een ketting beves...
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een gematteerde ronde hanger bezet met 4 trillion geslepen diamanten, totaal ca 1,2 ct. ø hanger 12 mm. Lengte collier...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat
Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Antieke penvuur revolver. Gemerkt ELG + nummer. Achtkantige loop. Afmeting: L 16 cm. In goede staat.
Antieke penvuur revolver. IJzer en koper gegraveerd. Gepoetst. Afmeting: L 18,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...
Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Geelgouden staafbroche, 750/000, met parel en diamant. Staafbroche, aan de bovenzijde voorzien van een rodiumlaag, bezet met 12 diamanten met een oud slijpsel, in het midden voorzien van een opgelegde...
Witgouden broche, 585/000 met diamant. Sierlijke broche met krullen en bloemen bezet met singlecut en briljant geslepen diamanten.22x44mm. ca 8,4 gram. rodium deels afgesleten. In goede staat
Zilveren visschep, 833/000, met houten greep. Visschep met een floraal gezaagd en gegraveerd patroon bevestigd aan een houten greep. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam, jl.:q:1875. 32cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese rijstpapier schilderijen van jonge monniken. Gouaches op papier. Afmeting: H 15 x B 10,5 cm. In goede staat.
Zware antieke vergulde Franse messing pendule. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Majolica kacheltegels in eikenhouten omlijsting. Eekhoorn + uil. Circa 1900. Afmeting: H 21 x B 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia, floraal. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Witgouden oorstekers, 585/000, met turkoois en parelmoer. Halve oorringen verfraaid met ruitvormige stukken turkoois met driehoekig gevormde stukken turkoois en parelmoer. Hier tussen zitten banden be...
Geelgouden ring, 585/000, met parel. Ring met grote bewerkte rand voorzien van een grote zoetwaterparel, ø11x6mm. ø 58, ca 4,5 gram. In goede staat
Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Strandgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1998. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Figuren 1948. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Hollands Gouda glansplateel met floraal decor. Circa 1910. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Drie creme-kleurige Hollandse keramieken plateel figuren. Circa 1930. Bestaande uit: Dansende dame, Koninklijke plateelbakkerij Gouda. Kangoeroe, Koninklijke Goedewaagen Gouda. Reekits, nr. 2660. Afme...
Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Grote blauw-witte Chinees porseleinen vaas met rotsachtig landschap decor. Afmeting: 39,5 x ø 20 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met peterselie decor + landschap. Eén schotel één chip. Alle kopjes goed. Afmeting: 6 x ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse vlaamse eikenhouten renaissance beeldenkast in goede originele staat met prachtig snijwerk. Halve korintische zuilen,ranken, beelden, Leeuwekoppen. Kast heeft een mooie patina is t...
Antiek gerestaureerd mahoniehouten Empire secretaire met volle zuilen, messing capitellen. Mooi binnenleven. Afmeting: 153 x 97 x 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figuren te paard decor. Bodemmerk. Afmeting: 19,5 x ø 20 cm. In goede staat.
Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.
Druivenschaar met zilveren grepen, 800/000, versierd met druivenranken. 17 cm. In goede staat
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Geelgouden armband, 585/000, met robijn en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde robijnen met daartussen zirconia's. Voorzien van karabijnhaak. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaal ca 11,4 ...
Geelgouden oorhangers, 585/000, met robijn en parel. Oorhangers met sierlijke brisures met strikjes, een rode steen en pareltjes. Daaronder zit een ronde hanger met een dubbele rozet met in het midden...
Duitse Schwarzwalder kapstok met edelhertenkop gesneden, glazen ogen en bokkepoten. Gewei ingekort. Afmeting: 27 x 85 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands mahoniehouten Biedermeier damesbureau met uitschuifbaar schrijfblad, drie lades, en spiegel met opzet. Circa 1860. Mooi snijwerk. Afmeting: 155 x 56 x 105 cm. In zeer goede staat.
Zilveren lepeldoos, 833/000, rechthoekig model geplaatst op 4 klauwpootjes, versierd met graveerwerk en een bewerkte greep met dolfijnen. De zijkanten zijn voorzien van knerrenranden. Aan de binnenzij...
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen vaas met Amor en opgewerkte rozen. Plaue. Chips. Afmeting: H 16 cm. In redelijke staat.
Geelgouden dasspeld, 585/000, in knoopvorm met een klein zaadpareltje. ø 11 mm. ca 1,3 gram. In goede staat
Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en Foo-honden decor. Afmeting: H 40 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 x Ø 28 cm. In goede staat.
Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houten kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten commode met vier laden en messing beslag. 20e Eeuw. Lichte beschadigingen. Afmeting: 87 x 44 x 82 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen figuren. Handbeschilderd en met goud decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antiek Weens keramieken figuur. Forel. Keramos Wien. Circa 1930. Afmeting: 21 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.
Twee Engelse stijlmeubels. Mahoniehouten nachtkastjes met leder op blad + lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 44 x 60 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde schotel. Floraal en goud decor. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
833/000 Zilveren theeschep met geribbelde kolenschepbak en fraaie parelmoer steel. Koninkrijk Holland. Mr. Barend Enzering Amsterdam. Anno 1810. Afmeting: circa 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met groene celadon craquele glazuur. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 39 x ø 19 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een sierlijke witgouden kop aan de zijkanten bezet met een singlecut geslepen diamant en in het midden in een 6 poot chaton een briljant geslepe...
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel met figuren in tuin decor. Afmeting: ø 41,5 cm. In goede staat.
Twee bruine Chinees porseleinen kommen met kokosnoot-effect glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 12 cm. / 6,5 x ø 12 cm. In goede staat.
Twee 70-er jaren boekensteunen van natuursteen en bronzen figuren. Afmeting: 18,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Antieke natuurstenen Chinees bewerkte stempel. Hoogwaardigheidsbekleder op troon. Afmeting: 18 x 9 x 4 cm. In goede staat.
Zware antieke Chinese gietijzeren trekpot met noppen. Gesigneerd onder bronzen deksel. Afmeting: 16 x ø 14 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
Polychroom handbeschilderde aardewerk dekselpot. Anno 1936. Gemerkt aan de onderkant. Afmeting: Ø 19 x H 22 cm. In goede staat.
Massief eikenhouten Franse buffetkast met prismen-vormige panelen in de deuren. Geheel met vier volle zuilen aan de zijkanten. Circa 1890. Afmeting: 230 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén grote schotel. Eén gemberpot. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
Vijf sierkurken, vier zilveren; één met fazant en één met hert. En één plated. Diverse gehalte. In redelijk goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen kraantjeskannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 35 - 45 cm. In goede staat.
Drie antieke tinnen kaarskandelaren. Circa 1800. Twee maal groot Louis Seize. Eén maal Barok. Eén alziend oog applique mist. Afmeting: 20 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilver met 2 strooiers op ronde voet, een luciferdooshouder met voorstelling, een rechthoekig bakje en 8 vingerdoekringen. zonder strooier ca 207 gram. In redelijk goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.