Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Kavel met 6 zilveren munten van 2,5 Gulden Nederland: 1859, 1871, 1930, 1931, 1973(2x) in diverse condities.
Antieke eikenhouten eettafel. Circa 1920. Afmeting: 76 x 110 x 79 cm. In zeer goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. ca 1900. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...
Antieke houten wanddiorama. Circa 1920. Interieur met koperwerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren sauslepel met vierkante bak met schenktuit. Lengte: 14 cm. Anno 1857. En een 835/000 zilveren klontentang met een lengte van 13 cm. Mr. W.H. Woortman-Amsterdam. Anno S 1852. Reparatie...
Zeldzame Lenzkirch precisie staande klok met compensatie slinger en centrale secondenwijzer. Circa 1890. Eikenhouten klokkast. Afmeting: H 200 cm. In goede originele staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Franse marmeren Louis Seize pendule met datumaanduiding en verguld bronzen figuur. Met origineel florale marmerbeschildering. Deliau Paria. Afmeting: 34 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren vleesvork met een lengte van 15 cm. en een gecontourneerde gegraveerde steel, Mr. J. Schijfsma-Woudsend/Sneek. Anno R 1876. En een 835/000 zilveren Biedermeier vleesvork met een lengt...
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. Brandschade. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bolletjes langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.
Twee-deurs octagonale teakhouten vitrine kast met facet geslepen glas en schaakstukken gesneden figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 90 x 90 cm. In goede staat.
Groot alpaca medaillon, ovaal model versierd met een rand met bloemen voorzien van een strik. 46x72mm, inclusief oog. In zeer goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met schelpcamee. Hanger versierd met draad met daarin een fraai gesneden schelpcamee. Grootte hanger 40x25mm, inclusief oog. ca 4,2 gram. In goede staat
Antiek Drents kabinet van eikenhout. Circa 1820. Met messing ringbeslag. Geheel staand op taps toelopende poten. Kop van het kabinet is voorzien van mooi snijwerk. Afmeting: 244 x 162 x 52 cm. In goed...
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
Een klein zilveren roomstel, 833/000, 2 delig met een melkkan en suikerbak, rond model versierd met rocailles en voorstellingen met figuren. Op ronde bewerkte voet. Voorzien van grepen met vrouwfigure...
Oud Perzisch kleed. Floraal, aardetinten + blauw. Afmeting: 190 x 130 cm. In redelijk/goede staat.