Lot van 5 sieraden met barnsteen, 2 armbanden uit elastiek met barnsteenkralen, 2 grote hangers met barnsteen en een ring met barnsteen. In goede staat
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Grote blauw-witte gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Duits Jugendstil porselein. Circa 1915. Bestaande uit: Eén sauciere en vijf schalen. Afmeting: 21 - 37 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, 833/000, met opengewerkt blad met graveerwerk en een steel voorzien van cartouche met bladdecor. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten jl.i, 1893. 30cm. ca 164 gram. In goede staat.
Zeven delen oud/antiek porselein. Bestaande uit: Sevres potje, handbeschilderd, 19e eeuw. R.P.M. hand met schelp, circa 1900. Zwaan-vaas, ongemerkt. Duitse kandelaar. Porseleinen ei. Meissen belletje....
Zilveren brandewijnkom versierd met floraal decor en een gekroond cartouche. Voorzien van horizontale grepen met putti. 25x12x8cm. gerestaureerd aan de voet. ca 241 gram. In goede staat
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Collier van bloedkoralen en parelmoerkralen met geelgouden bolsluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen en 9 parelmoerkralen, ø 10 mm, met gladde geelgouden bolletjes. Lengte 78 cm. In goede...
Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden streeksluiting, 585/000. 5 Rijen collier met 3 rijen bloedkoraal, 5-6 mm, en 2 rijen zoetwaterparels, ø 5-6 mm, bevestigd aan een antiek geelgouden st...
Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1820. Afmeting: 145 cm. In zeer goede originele staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas. Draken hebben beweegbare ogen, paars/roze glazuur. Bodemmerk. Minimale chip rug draken. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Lithografie Herman Brood. 1946 - 2001. Fantasie figuren. Offset druk. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Vier zilveren onderzetters, 800/000, rond gecontourneerd model met voluten versierd met floraal decor. ø 14cm. totaal ca 400 gram. In goede staat
Drie zilveren sieraden met granaat. Een ring met ovale granaat in een parelrand, een choker met floraal gevormde schakels met granaathangertjes en een paar oorhangers met granaat. Totaal ca 18 gram
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellampen met goud decor en bronzen monturen. Circa 1900. Afmeting: H 66 x ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met een klein ovaal medaillon met een witgoud bewerkte rand. 11x19mm. 38 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen pootjes. Halfuur-slag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Set sieraden met goud, 585/000, en muranoglas. Set met een collier en armband met diskvormige muranoglazen kralen, ø 18mm, met tussen de kralen gouden bollen, ø 6mm, voorzien van een sierlijk geelgoud...
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee gesneden jadehangers, één voorzien van hangeroog. 24x46mm en 25x46mm. In goede staat
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
Schenkelaars. 1977. Musicerende figuur in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Lot oud antiek plated. Onder andere: Schalen, theekan, bonbonschaal etc. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Kantonese schaal geplaatst op zware zilveren voet met 4 gekrulde poten, versierd met leeuwenkoppen, voluten en krullen. Zilver ca 1030 gram. Bevestigingsschroef ontbreekt. 41x33x17cm
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een ovale rozet in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, ca 0,60ct en een rand met 12 markiesgeslepen diamanten, totaal ca 0,96 ct. ø k...
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat
19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Zilveren roomstel, 925/000, met een melkkan en een suikerbak in barokstijl geplaatst op 4 kwabpoten. MT.:Herman Emil, Walfstetten. 9x6x7cm en ø7x4,5cm. totaal ca 138 gram. In goede staat
Unieke zilveren monstrans, 950/000, Barok, versierd met een alziend oog, cherubijnen, acanthusbladeren en druivenranken. De monstrans is geplaatst op een rechthoekige voet met 4 klauwpoten versierd me...
Elegante geelgouden choker, 750/000, rond spiraalvormig voorzien van bakslot met veiligheid. ø 5 mm. Lengte 39,5 cm. ca. 46,5 gram. In goede staat
Zilveren trekwagen, 925/000, met gezaagde venster voorzien van luiken, versierd met krullen en voluten. Met los deksel. Geplaatst op 4 wielen. 35x13x20cm. Totaal ruim 2000 gram. In zeer goede staat.