Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Stel 835/000 zilveren kaasduimen met parelrand. Toegeschreven aan Mr. T.L. Uriot-Amsterdam. Circa 1860. Afmeting: 3 x 2,2 cm. Gewicht: circa 24 gram. In goede staat.
Zilveren Jugendstil gelegenheidslepel met handgravure, bloem en tekst achterzijde steel 'Claus Müller & Frau 15. September 1911'. Gemerkt F.E. en wapen. Afmeting: L 23 cm. Gewicht: circa 65 gram. In g...
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000. Schaar met zilveren grepen in de vorm van pauwen, gerestaureerd aan één greep, MT.: W.J.Kooiman, Schoonhoven, 1856-1886, voorzien van een ketting beves...
Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Fijn anker collier met daaraan een gematteerde ronde hanger bezet met 4 trillion geslepen diamanten, totaal ca 1,2 ct. ø hanger 12 mm. Lengte collier...
Eikenhouten antieke houtgestoken Mechelse parapluhouder. Circa 1890. Afmeting: 80 x 70 x 25 cm. In goede staat.
Felix Bogaerts. 1805 - 1851. Belgische School. Multi talent filosoof. Schilder in zijn atelier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 26 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Herenring met rechthoekige kop, voorzien van 2 gestoken lijnen en bezet met een singlecut geslepen diamant. breedte ring 11 mm. ø 62 ca 2,7 gram. In goede staat
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
Inktstel met zilver, 833/000, op houten basement met kristallen inktpot met zilveren dop en kraag en een kristallen strooipotje met zilveren dop en strooier. Het basement is voorzien van 4 zilveren ho...
Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Banko Earthenware trekpot met vogel/bloem decor. Afmeting: 9 x 16 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Benno Constant. Drie-luik. 1995. Abstract-figuratieve voorstelling. Aanschafwaarde: Hfl. 10.000,= Acryl op canvas. Afmeting: H 142 x B 76 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, van een jockey te paard springend over hindernis. Italië. 8x5x7cm. ca 59,9 gram In goede staat
Bijzondere gouden ring, 750/000, met diamanten. Witgouden brede strak gevormde scharnierende buitenring, breedte 3,5 mm, met 2 briljant geslepen diamanten en een geelgouden binnenring met in het midde...
Armband met granaat en parel voorzien van een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen, voorzien van gefacetteerde granaten, 5x8mm, en zoetwaterparels, ø 5,5mm, om-en-om, bevestigd aan een ro...
Eikenhouten Louis Seize-stijl hoekvitrinekast met panelen. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma porseleinen tafellamp met fijn gedecoreerde figuren in landschap en goud decor. Circa 1900. Geisha. Afmeting: H 62 x Ø 17 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
J. Lawrence Fecit 1829. Engelse School. Schotse man met kilt. Olieverf op linnen. Diverse beschadigingen. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In matige staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Veldman. Hollands 17e - 18e eeuws fregat op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.