Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...
Drie etsen Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. Landschappen. 1. Les Tres Picos ulla Arcaia. 2. Alta Teurieuri. 3. Bespues dil Tormeuta Fucapolis. Etsen op papier. Afmeting: 15 - 20 cm. In goed...
Jurrien Marius Beek. 1879 - 1965. Hollandse schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met brug, gebouw, vele figuren en huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.
Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.
Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.
W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesignerd 19e eeuws herenportet met penseel in de hand olieverf op linnen schilderij heeft een bedoeking en inschilderingen 80x61 cm redelijke staat.
J.H.W. Kesseler. Omstreeks 1930. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Eén restauratie plek. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.
Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.
Roeland Koning. 1898 - 1985. Scheveningse vissersvrouw. Linosnede op papier. Afmeting: H 52 x B 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.