This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

F. van Kregten,
Starting price 400 EUR

Fedor van Kregten. 1871-1937. Bosgezicht met waterpartij eenden en figuur. Zeldzame voorstelling van de schilder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur
Starting price 250 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Toegeschreven aan Stroebel. 1821 - 1905. Hollands 17e eeuws interieur met zittende figuur en twee honden. Behoeft reiniging. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,3 x B 12,3 cm. I...

3x Mario Pedro Arata, Divers
Starting price 40 EUR

Drie etsen Mario Pedro Arata. 1891 - 1946. Argentinië. Landschappen. 1. Les Tres Picos ulla Arcaia. 2. Alta Teurieuri. 3. Bespues dil Tormeuta Fucapolis. Etsen op papier. Afmeting: 15 - 20 cm. In goed...

J.M. Beek, Hollandse schelpenvissers op strand
Result: 225 EUR

Jurrien Marius Beek. 1879 - 1965. Hollandse schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Starting price 300 EUR

Theodorus van Oorschot. 1910 - 1989. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

K. Heynsius, Strandjutter
Starting price 100 EUR

Kees Heynsius. 1890 - 1981. Strandjutter op strand bij storm. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met brug
Starting price 150 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met brug, gebouw, vele figuren en huis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 19 cm. In goede staat.

Willem III speeltafel
Result: 150 EUR

Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.

4x Biedermeier stoelen, 1860
Starting price 200 EUR

Vier mahoniehouten Biedermeier stoelen. Schellak. Circa 1860. Afmeting: 90 x 39 x 57 cm. In zeer goede staat.

4x Hollandse Biedermeier stoelen
Starting price 150 EUR

Vier Hollandse mahoniehouten Biedermeier stoelen met goede stoffering. Circa 1860. Afmeting: 103 x 50 x 48 cm. In goede staat.

W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven
Result: 70 EUR

W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Portret van een heer
Result: 250 EUR

Ongesignerd 19e eeuws herenportet met penseel in de hand olieverf op linnen schilderij heeft een bedoeking en inschilderingen 80x61 cm redelijke staat.

J.H.W. Kesseler, Boereninterieur
Starting price 150 EUR

J.H.W. Kesseler. Omstreeks 1930. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Eén restauratie plek. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke bijzettafel
Starting price 40 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage. Circa 1920. Afmeting: 37 x 46 x 46 cm. In zeer goede staat.

Engelse speeltafel
Result: 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Eiken boekenkast
Starting price 250 EUR

Hollandse eikenhouten open boekenkast. Geheel staand op zwarte bolpoten. Kast heeft vijf legplanken en twee lades. Circa 1880. Afmeting: 210 x 169 x 68 cm. In goede staat.

2x Oude Duitse landkaarten
Starting price 25 EUR

Twee oude Duitse landkaarten en reproducties. Eén maal Wien. Eén maal Nord Friesland. Afmeting: 40 - 50 cm. Reproducties op papier. In goede staat.

Ria Exel, Wachten op Godot
Result: 25 EUR

Ria Exel. 1915 - 1985. Nieuwe Haagse School. Wachten op Godot. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 26 x B 50 cm. In goede staat.

R. Koning, Vrouw bij vissersboot
Starting price 60 EUR

Roeland Koning. 1898 - 1985. Scheveningse vissersvrouw. Linosnede op papier. Afmeting: H 52 x B 32 cm. In goede staat.

Engelse Windsor armleunstoel
Result: 45 EUR

19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.

Engelse speeltafel
Starting price 150 EUR

Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.

17e - 18e Eeuwse pastoorskast
Result: 450 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken dekenkist
Result: 250 EUR

Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.

Hollandse vitrinekast, 1870
Result: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.