Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee houders van schildpad, sigarettenkoker, rechthoekig model 7x9x1cm, en een brillenkoker met zilveren rand en elementen, 835/000, gezaagd met "souvenir". 14x4x2cm. In goede staat
Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...
Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.
Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.
Acht delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Octagonale Queng Lung borden, 1x grote kom, 1x vaasje met bloem decor, 3x kopjes + 1x schotel. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 21,5 cm. In...
Geelgouden dameshorloge, 750/000, met geelgouden gevlochten band. Rond horloge, ø 17mm, Exactus, met een fraai gevlochten band met klipsluiting. 17 cm. Werkend. Totaal ca 27 gram. In goede staat
Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
Kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp met waaier en fijn ruitslijpsel voorzien van een zilveren knop met parelrand geplaatst op een ronde onderschotel met geschulpte rand, ø 23x23c...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met op het achterdeksel een guilloche bewerking, Chronometre Milo watch, met goudkleurige wijzerplaat. Voorzien van metalen stofdeksel. Werkend. ø 48 mm. Een enkel deuk...
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
Zilveren ketel en roomkan, 833/000, zilveren kan op ronde voet versierd met cartouchen, schelpen en acanthusbladeren en een tuit met vogelkop. MT.: onduidelijk, jl.:G:1891 Voorzien van pseudokeuren, 2...
Cassette met zes kristallen messenleggers voorzien van ruitkristal met ronde zilveren uiteindes, 835/000, versierd met parelrand. 9,5cm. In goede staat
Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Schildbroche met gouden voorzijde versierd met parelranden en voorzien van 7 ovaal cabouchon geslepen opalen. De broche heeft een veiligheid. 46x35mm. In goede staat
J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Bijbel met zilverwerk. 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft versierd met 4 zilveren hoekstukken en 2 zilveren sloten. MT.: G.Roelfsema, Winsum. 1864-1910. 15,5x11x7cm. In goede staat
Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...
Collier van gekleurde gefacetteerde agatenkralen, ø 10 mm, 3 rijen, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met filigrain en diverse appliqueen. ø 49 mm. enkele stukjes on...
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Horlogeketting uit witmetaal, met jasseronschakels en 3 uitgewerkte rechthoekige schakels met onedel schildhangertje; one hart one way. 30 cm. In goede staat
Hans Meid. 1883 - 1957. Duitse School. Triumph Davids + Der Arme Lazarus im Hause des Reichen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.