This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Blanc de Chine figuur
Starting price 130 EUR

Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2 Schildpad houders
Starting price 80 EUR

Twee houders van schildpad, sigarettenkoker, rechthoekig model 7x9x1cm, en een brillenkoker met zilveren rand en elementen, 835/000, gezaagd met "souvenir". 14x4x2cm. In goede staat

Groot zilveren miniatuur, Griekse Amphora
Starting price 50 EUR

Groot zilveren miniatuur, 925/000, in de vorm van een Griekse Amphora op standaard. De amphora is voorzien van een hamerslag en versierd met 2 bewerkte grepen. 3,5x5x11cm. totaal ca 50,5 gram. In goed...

Japanse/Chinese bloemzuil
Starting price 160 EUR

Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.

Lot polshorloges
Result: 40 EUR

Doos met 12 polshorloges, met leren en metalen band. Quarts modellen.

Lot Chinees porselein (8x)
Result: 150 EUR

Acht delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Octagonale Queng Lung borden, 1x grote kom, 1x vaasje met bloem decor, 3x kopjes + 1x schotel. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 21,5 cm. In...

Gouden dames horloge
Result: 650 EUR

Geelgouden dameshorloge, 750/000, met geelgouden gevlochten band. Rond horloge, ø 17mm, Exactus, met een fraai gevlochten band met klipsluiting. 17 cm. Werkend. Totaal ca 27 gram. In goede staat

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Starting price 30 EUR

Harry Gerritz. 2002. 1940 - . Nr. VI/XXV. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Kaas- en boterstolp met zilver
Starting price 80 EUR

Kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp met waaier en fijn ruitslijpsel voorzien van een zilveren knop met parelrand geplaatst op een ronde onderschotel met geschulpte rand, ø 23x23c...

Geelgouden zakhorloge
Result: 300 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met op het achterdeksel een guilloche bewerking, Chronometre Milo watch, met goudkleurige wijzerplaat. Voorzien van metalen stofdeksel. Werkend. ø 48 mm. Een enkel deuk...

4x Chinees porselein
Starting price 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

Max Liebermann, Illustraties
Result: 80 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren ketel & roomkan, 1896
Result: 320 EUR

Zilveren ketel en roomkan, 833/000, zilveren kan op ronde voet versierd met cartouchen, schelpen en acanthusbladeren en een tuit met vogelkop. MT.: onduidelijk, jl.:G:1891 Voorzien van pseudokeuren, 2...

Kristallen messenleggers met zilver
Result: 85 EUR

Cassette met zes kristallen messenleggers voorzien van ruitkristal met ronde zilveren uiteindes, 835/000, versierd met parelrand. 9,5cm. In goede staat

Chinese snuffbottle
Result: 50 EUR

Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle
Result: 50 EUR

Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.

Schildbroche met opaal
Result: 80 EUR

Schildbroche met gouden voorzijde versierd met parelranden en voorzien van 7 ovaal cabouchon geslepen opalen. De broche heeft een veiligheid. 46x35mm. In goede staat

J. Messe, Stadsgezicht
Result: 50 EUR

J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Bijbel met zilverwerk, 1888
Starting price 380 EUR

Bijbel met zilverwerk. 833/000. Bijbel met bruin lederen kaft versierd met 4 zilveren hoekstukken en 2 zilveren sloten. MT.: G.Roelfsema, Winsum. 1864-1910. 15,5x11x7cm. In goede staat

Agaat collier met gouden streeksluiting
Result: 500 EUR

Collier van gefacetteerde agaatkralen, ø 6mm, met 5 rijen bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, ø 30mm, voorzien van een geschulpte rand, met filigrain en S-vormig applique en 2 gouden m...

Agaat collier met gouden streekslot
Result: 550 EUR

Collier van gekleurde gefacetteerde agatenkralen, ø 10 mm, 3 rijen, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting, 585/000, versierd met filigrain en diverse appliqueen. ø 49 mm. enkele stukjes on...

Chinese Fam. Rose vaas
Starting price 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vlinder decor en goudrand. Bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Horlogeketting
Starting price 90 EUR

Horlogeketting uit witmetaal, met jasseronschakels en 3 uitgewerkte rechthoekige schakels met onedel schildhangertje; one hart one way. 30 cm. In goede staat

Hans Meid, 2x Etsen
Result: 50 EUR

Hans Meid. 1883 - 1957. Duitse School. Triumph Davids + Der Arme Lazarus im Hause des Reichen. Ets op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.