19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Louis Seize astronomische vaaspendule met leeuwenkoppen. Vuurverguld en gepatineerd brons. Achtdaags stil uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Grote Duitse mahoniehouten tafelklok met vergulde bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, kwartier-slag op gongspiraal, veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 64 x 20 x 38 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Duitse notenhouten Gründerzeit staande klok met pannendakje en ongemerkt uurwerk. Weekloper-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 235 x 60 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vergulde bronzen versieringen. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 47 x 37 x 13 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse rozenhouten boulle-stijl staande klok met florale intarsia en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Met Westminster Duits F.H.S. uurwerk. Kwartierslag op gongstaven. Afmeting: H 205 ...
19e Eeuwse Franse rode schildpad boulle klok met originele console en vergulde bronzen monturen. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 92 x 33 x 21cm. In zeer goed...
Zeldzame Neuchattel console pendule met spillegang en kwartier-slag. Door Michel a Strassbourg. Slagwerk op twee bellen. Glas voor mist. Verder in goede staat. Afmeting: 87 cm.
Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met speelwerk op acht bellen, kwartierslag, seconden en maanstand. Uurslag op gongspiraal + aan/uit functie. Met volle Korintische zuilen en vergulde mess...
Zeldzame unieke houtgestoken Lenzkirch staande klok met engelen en originele polychromie. Zeldzaam uurwerk met kwartier-slag op acht gongstaven. Lenzkirch Aug. 1 Million, nr. 878853. Twee-delige klokk...
Kapitale Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met dame met bloem in haar hand, ampfora, gevleugelde kariatiden. Amor voorstelling. Emaille wijzerplaat iets beschadigd, verder in goede originele ...
Zeldzame 19e eeuwse vergulde bronzen Tournarnd crucifix klok met origineel foudraal. Neo Renaissance. Bolletje bovenop beweegt, uurwerk bevindt zich onder de figurenvoorstelling. Uurwerk met enchappem...
Oude messing scheepsklok en barometer. Talamex. Batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x Ø 14 cm. In goede staat.
Duitse houtgezaagde Schwarzwalder koekoeksklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Wortelnoten met eiken Art Deco tafelklok met chroom. Circa 1935. Afmeting: 22 x 38 x 14 cm. In goede staat.
Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten tafelklok met plated messing wijzerplaat. Circa 1920. Halfuur-slag op gongspiraal. Functie niet getest. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke klokken. Bestaande uit: Zinken wekker, wijzer mist, circa 1900. Franse eikenhouten tafelklok, enchappement. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat...
Antieke Franse wekker op compositie metalen figuur. Circa 1890. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Pfeilkreuz tafelklok. Circa 1900. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten wandklok met achtdaags Brocot uurwerk met decentrale secondenwijzer. Slinger mist. Afmeting: 47 x 38 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij klok met berglandschap achter glas. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 29 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Lot defecte antieke uurwerken. Onder andere: Regulateur, pendule, Schwarzwald et cetera. Voor onderdelen zeer geschikt. Afmeting: 7 - 15 cm. In redelijke staat.
Franse notenhouten Art Deco wandklok met Westminster kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt SDH Veritable Westminster. Afmeting: 58 x 46 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse schoolklok met originele bierverf beschildering. Circa 1910. Achtdaags-uurwerk met slagwerk op gong. Afmeting: 14 x ø 38 cm. In goede staat.
Grote antieke barometer + buffelklok. Circa 1920. Afmeting: 8 x ø 31 cm. / 24 x 44 x 14 cm. In goede staat.
Junghans eierwekker + oud uurwerk + barometer. Afmeting: 9 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten schoolklok met messing wijzerplaat omranding. Circa 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse messing reiswekkers. Circa 1900 - 1920. Moeten worden nagekeken. Afmeting: H 9 - 12 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met bronzen pootjes. Halfuur-slag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met certificaat klokkenmaker Joure. Met wekker en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco wandklok met dag, datum en maandaanduiding. Kwartier-slag op acht gongstaven. Gemerkt Irod Veritable Westminster. Afmeting: 57 x 46 x 15 cm. In goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 33 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit wekker met messing beslag. Van Junghans. Circa 1900. Afmeting: 20 x 11 x 19 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten regulateur met Junghans uurwerk. Uurwerk antiek. Kroon niet origineel. Afmeting: 86 cm. In redelijke staat.
Kleine Franse comtoise klok. 20e Eeuw. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 31 x 23 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise-klok met ankergang en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 43 x 26 x 20 cm. In redelijke staat.
Kleine Friese oude stoelklok met maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen klokkenstel. Circa 1900. Griekse voorstelling. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse grote comtoise met emaille wijzerplaat en vouwslinger. Beschadigd. Afmeting: 43 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met halfuur-slag en achter-glas-schilderij. Circa 1880. Afmeting: 32 x 32 x 12 cm. In goede staat.
Oude snijwerk regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Pfeilkreuz Gründerzeit tafelklok. Circa 1890. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand, datum en wekker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.