Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.
Vroege Hollandse messing beddepan met graveringen omstreeks 1800. 107 cm in goede staat.
Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.
Zeven delen antiek tinnen serviesgoed. Circa 1900. Bestaande uit: Twee vaasjes en vijf theekannen. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits kopergeslagen W.M.F. bouilloir. Compleet. Met struisvogel merk, No. 797 + ontwerp monogram. Circa 1915. Afmeting: 36 x 21 x 16 cm. In zeer goede staat.
19e eeuwse terracotta diorama met bewerkte eikenhouten lijst. Voorstellend herberginterieur met figuren. ca 1880. 58x70 cm in goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Houten Porte Montre met zilveren horloge, 800/000, met sleutelopwinding. 22x17x7cm. In goede staat
Lot van negen Engelse bronzen drukgewichten. Deels vernikkeld. Afmeting: 3 - 19 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse spaanhouten dekseldoos met handgrip en originele polychromie. Afmeting: 27 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme wandkandelaren met putti en facet geslepen spiegels. Circa 1880. Afmeting: 36 x 23 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse bronzen Jugendstil wandplaquettes met figuren en florale zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: H 68 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse schildpad dekseldoosjes. Eén maal lepeldoosje. Eén maal theedoos (barst in deksel). Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Afmeting: 6,5 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse messing bewerkte tabaksdozen. Eén maal met florale gravering. Eén maal figuren voorstelling met spreuken. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Groot antiek messing Art Nouveau Piece de Milieu met mondgeblazen cassis-kleurig glas. Circa 1915. Afmeting: 59 x ø 25 cm. In goede staat.
Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.
Vijf-lichts bronzen Jugendstil/Art Nouveau hanglamp met floraal decor en originele glazen lampenkappen. Eén stukje ingelijmd. Circa 1915. Afmeting: 62 x ø 65 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.
Amerikaans schaakspel met middeleeuwse figuren, kunststof, metaalkleurig + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 38 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Grote natuurstenen geslepen obelisk. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde ornamentlijst. Doekmaat H 64 x B 82,5 cm. Kleine beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Tien diverse antieke lakstempels. Onder andere: porselein, erotisch brons, plated, marmer, been, hoorn. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 6,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse messing lamp met ranken en kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x Ø 75 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met paardengespan en drie figuren. Vischnyakon. Binnendeksel origineel etiket. Afmeting: 7,2 x 8 x 9,7 cm. In zeer goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen jardineire met imari porseleinen bloempot. (1 chip) 71x37 cm in redelijke goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Russische bronzen religieuze orthodoxe reisikonen. Triptychon, quadrichon. Afmeting: 19 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke bronskleurige compositie metalen kaarskandelaren met zwevende engelen. Circa 1870. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Rococo-stijl kroonluchter met porseleinen fittingen. 16-Lichts. Circa 1900. Eventueel nieuwe bedrading nodig. In goede staat. Afmeting: 75 x Ø 100 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met dansende figuren. Binnenin origineel etiket. Vischnyakon. Afmeting: 7,7 x 13,7 x 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.
Kapitale bronzen historisme tafellamp met vogelkoppen en ranken. Afmeting: H 100 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten toiletkist met parelmoer intarsia. Met flacons + vakverdeling, kelder en spiegel. Afmeting: 17 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen bloempotten met vogels/bessenranken decors. Afmeting: H 40 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse boulle houder met schildpad + rolgordijn. Gordijn beschadigd. Boulle houder in goede staat. Afmeting: 60 x 5,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Antieke terracotta Neo Renaissance piedestal met ranken decor. Circa 1880. Eén chip onder houten rand. Verder goed. Afmeting: 47 x 46 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse 17e eeuwse gerestaureerde statenbijbel door Jacob Keur te Dordrecht en Marcus Doornick te Amsterdam. Anno 1686. Met vele gravures. Band vakkundig gerestaureerd. Afmeting: 12 x 28 x 4...
Groot 19e eeuws notenhouten Schwarzwald wand-snijstuk met jager en gemsen decor. Minimale beschadigingen. Inactieve wormbeval. Afmeting: 78 x 45 x 18 cm. In redelijke/goede staat.