This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Antieke weegschaal
Result: 60 EUR

Antieke messing balans weegschaal op marmeren basement. In de vorm van een Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Lot maritieme voorwerpen
Result: 60 EUR

Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (5x divers)
Result: 60 EUR

Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl tafellamp
Result: 60 EUR

Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maten (7x)
Result: 60 EUR

Lot van zeven oude en antieke tinnen maten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.

3x Antieke kraantjeskannen
Result: 60 EUR

3x Antieke tinnen kraantjeskannen. Eerste helft 19e eeuw. Barok, Empire-stijl. Afmeting: 36 - 40 cm. In goede staat.

Franse tazza, 19e eeuw
Result: 60 EUR

19e Eeuwse Franse tazza met handbeschilderd porseleinen stam en compositie metalen schaal + voet. Haarscheur onder bevestiging. Afmeting: 19 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke console
Result: 60 EUR

19e Eeuwse eikenhouten neogotische console voor een religieus figuur. Afmeting: 32 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Bronzen sluitgewicht
Result: 60 EUR

Bronzen sluitgewicht. 20e Eeuw. Compleet. Afmeting: 5,5 x 8 x 6,5 cm ø. In goede staat.

2x Tuinvazen
Result: 60 EUR

Twee beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 x ø 37 cm. In goede staat.

Duivelsmasker
Result: 60 EUR

Oud/antiek metaal gegoten duivelsmasker met originele polychromie. 30er Jaren. Afmeting: 20 x 15 x 6 cm. In goede staat.

Doos horloges etc.
Result: 60 EUR

Doos diversen. Onder andere: horloges, zakhorloges, meetlinten, bureauklokjes, stopwatches et cetera. Afmeting: 3 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

Lot horloges en frequentiemeter
Result: 60 EUR

Doos met diverse polshorloges + zakhorlogehouders + Junghans quartz frequentiemeter. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Toneelkijker/gedenkboek
Result: 60 EUR

Antieke parelmoer toneelkijker en een religieus gedenkboek. Circa 1900. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

A'damse School hanglamp, 1920
Result: 60 EUR

Amsterdamse School messing hanglamp. Drie-lichts. Circa 1920. Afmeting: 90 x ø 56 cm. In goede staat.

2x Antieke weegschaaltjes
Result: 60 EUR

Twee antieke weegschaaltjes. Eén maal zeldzame Engelse munten weegschaal. Eén maal goudweegschaal met gewichten setje in mahonie cassette. 19e Eeuw. Afmeting: 10 - 12 cm. In goede staat.

Zeldzame Jugendstil documentenmap, 1910
Result: 50 EUR

Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.

Rococo spiegel
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Rococo notenhout gestoken handspiegel. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: L 36,5 cm. In goede staat.

Wandblaker, 18e - 19e eeuw
Result: 50 EUR

18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.

60-er Jaren bureaulamp
Result: 50 EUR

Hollandse 60-er jaren bureaulamp. Hala Zeist, model Ladystyle. Kleine deukjes aluminium kap. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp
Result: 50 EUR

Antieke kopergeslagen petroleumlamp met Barok-voorstelling, figuren en druivenranken. Circa 1880. Historisme. Voet iets scheef. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Palissander kistje
Result: 50 EUR

19e Eeuws palissanderhouten kistje met florale intarsia. Sleutel mist. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Result: 50 EUR

Grote antieke messing staande petroleumlamp met bewerkte glazen kap. Afmeting: H 70 x ø 25 cm. In goede staat.

Hollandse bijbel
Result: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.