Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met vakverdeling onder blad. Circa 1880. Afmeting: 71 x 51 x 25 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Philippe spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 71 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met messing beslag en facet geslepen glas en spiegel. Afmeting: 205 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met spiegel. Huwelijk. Circa 1870. Mist sleutels. Afmeting: 192 x 102 x 50 cm. In redelijke staat.
Vier notenhouten stoelen met messing intarsia. Circa 1900. Afmeting: 84 x 51 x 54 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten spiegel in lyra vorm met lade. Afmeting: 82 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Oostenrijkse eikenhouten Louis Philippe vitrinekast met etagiere. Circa 1870. Afmeting: 173 x 102 x 46 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.
50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 84 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.