Italiaanse Napels porseleinen theepot + comfoor, met opgewerkt rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.
3 duitse hummel figuren 20e eeuw. 1x meisje en jongen onder paraplu 1950-1955, 1x jongen en meisje bij heilig kruis 1950-1955, 1x jongen met geiten 1950-1955 11-20 cm hoog in goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws handbeschilderd Biedermeier porseleinen tete à tete met diverse figuren in landschappen/goud decor. Blindmerk. In uitstekende staat. Afmeting: 14 x 43 x 32 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits Jugendstil servies. Gemerkt K.P.M. Krister Porzellan manufactur, Waldenbuur. Circa 1915. Bestaande uit: 12x Diepe borden, 12x platte borden, 12x kleine borden, 2x vleesschalen, 2x ...
Antieke porseleinen tabakspijp met varken. Scherts pijp. Eén oor beschadigd. Circa 1880. Afmeting: L 28 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid Royal Albert porseleinen koffie-thee servies. Decor Moonlight Rose. Bestaande uit: Theepot + theelicht, cakeschaal, melk/suiker set, cake-bordjes, 18x theekopjes + schotels, 3x mocca-koppen...
Antiek Wedgwood/Petrus Regout keramieken kinderservies. Circa 1900. 72-Delig + metalen kinderbestek. Enkele delen beschadigd. Afmeting: 3 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Delfts Fayence. 18e Eeuw. Bestaande uit: Koe, floraal decor, beschadigd + gelijmd. Twee klompjes, gelijmd. Vaas met chimoiserie decor, gemerkt 8, goed. Afmeting: 8 - 20 cm. In matig/goede s...
14-Delig antiek Jugendstil porseleinen keukenset voor kruiden et cetera. Met goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
Lot serviesgoed, Chinees, peterselie/Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: Grote theekan + zes kop en schotels. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In goede staat.
Grote Petrus Regout keramieken parapluhouder met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: H 58 x ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Delftse polychrome Fayence schenkkan met floraal/pauw decor. Gemerkt Duijn. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Engels Wedgwood of Etruria Edme eetservies. Bestaande uit: 10 grote borden, 10 kleine borden, 10 diepe borden, 10 soepkommen met onderschotel, 10 dessertkommen, sauciere, 2 dekselschalen, 2 opdienscha...
Vier Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje zittend op hek met bloemenmand, nr. 112/1. Jongen zittend met trompet bij raaf, nr. 433. Meisje met bloemen en lammetje, nr. 182. Meisje met eendj...
Lot Herend porselein. Rose/goud/floraal decor. Twaalf-delig. Bestaande uit: Zeven gebakschotels, groot bord, schaal en twee verdeelschalen. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse polychrome Fayence dekselvaas. Oud Delft. Circa 1930. Afmeting: H 75 cm. In zeer goede staat.
Drie creme-kleurige Hollandse keramieken plateel figuren. Circa 1930. Bestaande uit: Dansende dame, Koninklijke plateelbakkerij Gouda. Kangoeroe, Koninklijke Goedewaagen Gouda. Reekits, nr. 2660. Afme...
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse Fayence dekselbak met floraal/duif decor. Gemerkt met de pot. P. Parea 1759 + Delfts merkteken. Afmeting: 9 x 13,5 x 10 cm. In goede staat.
Drie delen antieke Delftse blauw-witte Fayence. Bestaande uit: 18e Eeuwse natfruit lekschaal, gecontourneerd, enkele chips. 18e Eeuws gecontourneerd onderbord voor lekschaal. Eind 19e eeuws zes-kantig...