Drie delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Bolvaas, Judith Rigter, Velsen. Schaal, Judith Rigter, Velsen. Polychroom schaal, Ceramijn. Afmeting: 21 - Ø 38 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Engels keramiek met bladgoud. Circa 1900. S.J.B. No. 17. Bestaande uit: Klepkan met tin, onderschaal, roomkan + suikerpot. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen papegaai. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Zes 19e eeuwse porseleinen Samson bordjes. Frankrijk. C.P. en Co Mehun gemerkt. Wapen/floraal en goud decor. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese vergulde jade lakstempel met Foo-hond. Afmeting: 8 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie diepe bordjes met zotjes en één gecontourneerde schaal met figuren decor. Afmeting: 17 - 26 cm. In goede staat.
Zeven maal divers (Duits) porselein. Circa 1930 - 1960. Kandelaar, roos beschadigd. Auerhaan gelijmd. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Grote Deense Royal Copenhagen porseleinen vaas met haven decor. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Drie delen Deens porselein. Royal Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Puppy teckel, goed. Bruine beer, goed. Maria beeldje, goed. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Duitse Hutschenreuther figuur. Moeder met baby. Door K. Tutler. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek Weens porseleinen figuur. Man en vrouw met bloemen. Gemerkt met bijenkorf. 19e eeuw. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Duitse Dresden porseleinen figuren. Jongen met twee vogeltjes. Jongen met fazant. Circa 1900. Afmeting: H 11 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence wandvaas in de vorm van een Schotse doedelzak. Gesigneerd H.R. Quimper. Afmeting: 19 x 13 x 4 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Hoechst kratervaas. Handbeschilderd met floraal/kariatiden/goud decor. Afmeting: H 20 x Ø 13 cm. In goede staat.
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figuur. Stel gekleed in Barok kledij. Twee vazen verso. Tweede helft 20e eeuw. Vingertop mist, stukje hoofdbedekking vrouw af. Afmeting: H 32 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met figuren en messing. Blindmerk. Eén beschadiging. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne Makkumer porseleinen fruitschaal. Oar Wurk Makkum. Design van Paulus van Leeuwen. Afmeting: 8 x ø 32 cm. In goede staat.
60-er Jaren Duitse Hummel tafellamp. Jongen in boom met vogel. Minimale chip onderrand, stukje boom mist. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.
Tien diverse figuren van Goebel. Waarvan negen haasjes en één kuikentje die uit het ei komt. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Twaalf Goebel figuren. Haasjes. Diverse afmetingen. 5 - 10 cm. In goede staat.
Zeven porseleinen figuren. Divers. Bestaande uit: Vijf Hummel figuren van Goebel. Meisje met accordeon. Herder met schaap. Twee engeltjes met muziekinstrument. Meisje met beren. Tevens twee haasjes va...
Twee antieke Duitse Villeroy & Boch sierschotels voor aan de wand. Met Hollandse havenvoorstelling. Circa 1880. Afmeting: ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee Deense porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Bing en Grøndahl, meisje in pyama. Eén maal Royal Copenhagen, meisje met pop. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen figuren. Gemerkt Gräfental met adelaar en kroon. Circa 1930. Jongen en meisje met schooltas. Afmeting: 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie bisquit porseleinen figuren. Eén chip bij voet. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 21 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Twee porseleinen figuren. Eén maal Gerold Bavaria Western Germany vogel. Eén maal twee vogels, één beschadigd, ongemerkt. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.
Duitse KPM porseleinen mokka-kan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Drie maal Delfts blauw. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Porseleinen fles vaas, trompet-vormig. Beschuitbus, Delfts Holland. Royal Delfts geribde vaas. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Lot 18e - 19e eeuws Duits serviesgoed. Bestaande uit: 10 Kop en schotels. Gemerkt F of J. Waarschijnlijk Wallendorf? of Ilmenau. Eén schotel chip. Eén kopje haarlijn. Afmeting: circa 6 - 12 cm. In goe...
Vijf-delig Hollands Villeroy & Boch keramieken kaststel. Floraal decor. Circa 1930. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Bestaande uit: Twee maal China vissen decor + bodemmerk, 18e - 19e eeuw en Kang Xi. Vier maal Japan, circa 1900, kraanvogels + waterpartij + bodemmerk. Afmeting: 12 - ø 18 ...
Antiek Duits Schlaggenwald deel servies. Circa 1920. Bestaande uit: 30 Borden, 5 schalen, 2 saucieres, 2 dekselterrines. Enkele barsten in borden. Afmeting: 22 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse witte Fayence klepkan met tinnen deksel. Gemerkt met een bijl. Enkele bakfouten. Afmeting: H 23 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse porseleinen sierschaal met meanderende gouden rand. Circa 1900. Gemerkt Sarrequemines. Eén chip. Afmeting: ø 40 cm. In redelijke staat.
Twee delen antiek handbeschilderd porselein met floraal decor. Eén maal Ampfora vaas, Frankrijk. Eén maal tazza, Silezia. Afmeting: 20 - 23 cm. In goede staat.
Groot lot oud/antiek Duits (sier) porselein. Onder andere: Herdenkingsborden, handbeschilderd Rosenthal, Studio Line et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Zes oude porseleinen vazen, Duitsland et cetera. Twee maal kobalt blauwe vazen, onder andere Hutschenreuther. Herend. Rosenthal. Geierstal. K.P.M. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence boterdekselpotten met floraal decor. Eén deksel gerestaureerd. Eén deksel beschadigd. Afmeting: Ø 11 - Ø 13 cm. In redelijke staat.
Twee moderne kubistische porseleinen vazen. Vienna Collection Heide Warlamis. Afmeting: 30 - 33 cm. In goede staat.
Twee Makkumer borden. 20e Eeuw. Eén maal Tichelaar, blauw/wit, floraal. Eén maal Tichelaar, polychroom, floraal. Afmeting: Ø 26 - Ø 35 cm. In goede staat.