Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloesemtak decor. Eén vaas randschade, dekselvaas goed. Afmeting: 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom tekst en blauw-wit, floraal. Afmeting: H 35 x ø 19 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen sierschotel met krijgers in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: ø 42,7 cm. In goede staat.
Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Chinese porseleinen Familie Rose kom. Met Chinese spelende kinderen decor. 20e Eeuw. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 14,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/goud/Foo-hond decor. Eén haarlijn. Afmeting: ø 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.
Chinese celadon pot op drie pootjes, met bruin/grijs glazuur. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels met kippen/peterselie decor. Vijf schotels goed. Drie haarlijn of chip. Zes kopjes goed. Twee beschadigd. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In redelijk/g...
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinese celadon vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. 20cm hoog in goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Eén haarlijn. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Koekoek in huisje decor. Eén haarscheur, enkele minimale chips. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.