Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. Circa 1930. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Oskar Buker. Duitse School. Duits landschap met boeren figuren aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Francesco Berlingieri. Circa 1900. 19e Eeuwse schilder in Italie. Dame met bloemen. Olieverf op papier op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
A. Gouwens of Geusens. Circa 1920. Belgische School. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1950. Huis bij zandpad. Olieverf op karton. Afmeting: H 26,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Monogram H.K. 50e jaren Kubistisch portret olieverf op papier 50x38 cm in goede staat.
Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Rietdijk. Circa 1900. Stilleven met kruik en Chinese schaal. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. Landschap met ven en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
C. de Bruin Jr. 1901 - 1974. Dorpsgezicht met gracht en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boten op volle zee met figuren. Paneel door midden geweest. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In redelijke staat.
Co Westerik. 1972. 1924 - 2018. Nr. 254/300. Twee kussende personen. Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.