This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

44. Aprilveiling 2020

AD-

Auction on Thursday, April 23, 2020 from 10:00

Completed | Default auction

Jan Hoowij, Zigeunermeisje
Result: 180 EUR

Jan Hoowij, 1939. Hengelo 1907 - California 1987. Zigeunermeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 48 cm. In goede staat.

Vlaminck, Huizen bij dorpsven
Result: 180 EUR

Vlaminck. 20e Eeuw. Huizen bij dorpsven. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 65 cm. In goede staat.

P Renard, Bomschuit op strand
Result: 180 EUR

P. Renard Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel. 20x26 cm in goede staat.

Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang
Result: 180 EUR

Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.

Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs
Result: 170 EUR

Hans Molenaar. 1914 - 1989. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

A. Blok v. d. Velden, Texel
Result: 170 EUR

A. Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Verso Texelse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.

17e-18e Eeuwse gravure van musketier
Result: 170 EUR

17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure van een musketier. Gravure op papier. Afmeting: H 26,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Kees Hak, Stilleven met tafels
Result: 170 EUR

Kees Hak. 2001. 1941 - . Stilleven met tafels. Gouache op papier. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.

Christa Näher, Figuur met hond
Result: 160 EUR

Christa Näher, 1983. 1947 - . Duitse School. Figuur met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 - 120 cm. In goede staat.

Otto Eerelman, Studie tekeningen
Result: 160 EUR

Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.

W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee
Result: 160 EUR

W. Rosenberg. Tweede helft 20e eeuw. Vissersboot op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

2x Gravure + landkaart
Result: 160 EUR

Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....

Naar A. Warhol, Flowers
Result: 160 EUR

Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.

J. Schipper, Stadsgezicht met figuren
Result: 150 EUR

J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Hollandse School, Landschap met arbeiders
Result: 150 EUR

Hollandse School. 19e Eeuw. Landschap met arbeiders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 37 cm. In goede staat.

H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht
Result: 150 EUR

Herman Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

L. Scheen, S.S. Rotterdam
Result: 150 EUR

L. Scheen passagiersschip de S.S. Rotterdam in haven. 21e eeuws in goede staat. 60x90 cm.

W. Rauber, Paarden
Result: 150 EUR

W. rauber mogelijk Wilhelm Rauber 1849-1926. Duitse school titrl Lotus im Sattael jockey Thad. Jung. pastel op papier. 50x60 cm in goede staat.

J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven
Result: 150 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...

J. Kruijsen, Boerderij bij bomen
Result: 150 EUR

Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen
Result: 140 EUR

E. Gutzeit. 1900 - 1995. Duitse School. Parkgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Result: 140 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Brood, De Kus
Result: 130 EUR

Herman Brood 1946-2001 Texoprint met fantasie figuur de kus print op linnen 41x38 cm in goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Result: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.