Schilderij draagt signatuur H schouten ca 1900 jachthonden bij edelhert olieverf op linnen met goudkleurige barok lijst. 80x100 in goede staat.
Herman Jozef Wijngaard 1922-2012. Ijsselgezicht met koeien langs de oever. olieverf op linnen. 80x120 cm in goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1800. Twee landschappen. Bergachtige landschappen met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 86 cm. In redelijke staat.
J.A. Hekking. '93. 1830 - 1903. Hollands riviergezicht met koeien en boerin bij dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 87 cm. In goede staat.
Arin Knikker 1887-1962 landschap met ven olieverf op paneel 18x24 cm in goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Enschede. Twents Los Huus met vee en figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Zomers landschap met Drentse boerderijen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 77 cm. In goede staat.
H. Bleeker. 19e Eeuw. Koeien in zonlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij twee figuren schrapen steengoed terrine leeg, 56x77 cm schilderij is beschadigd en in redelijke staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met insect. Houtsnede op papier. Afmeting: H 15 x B 13 cm. In goede staat.
Jan Zwaan. 1953 - . Gezicht op Zwartsluis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 100 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein 1975x723-1977 met watermerk certificate plate signed offset print. Twee naakte vrouwen op bed,. Lithografie op papier 75x50 cm in goede staat.
Jan van Delden ca 1930 Rotterdams havengezicht met vrachtschepen, olieverf op linnen 50x70 cm in goede staat.
Fedor Melancec. 1902 - 1985. Zagreb Joegoslavië. Motiv aus Ilvara. Kustplaats Kroatië. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 73 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 16 cm. In goede staat.
Barend Brouwer. 1872 - 1936. Gezicht op kasteel met zandpad. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Cor Noltee 1903-1967 Boerderij langs zandpad met een boer. Olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
C. Apostool. 1762 - 1844. Verso. Sepia. 19e Eeuw. Landschap met oereik, huis en figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 32 x B 43 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Harry Maas. Monogram rechtsboven. 1906 - 1982. Meisje met hoofddoek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866-1933. Panoramisch landschap, getiteld wolkenschaduw. 1904. Olieverf op linnen (craqule). Afmeting: H 48x B 74 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdamse haven met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Lucebert. 1924 - 1994. Twee naakte figuren. 1961. Titel: Diabolic. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Gesigneerd Lucebert. 1924 - 1994. Toegeschreven aan. Twee naakte figuren, 1961. Titel: Meester. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.