Zilveren bonbonmandje, 833/000, ovaal opengewerkt model met biedermeierpatroon. MT.: Fa. Moerkerk & Co, Haarlem, jl.:p:1950. 15x11x3cm. ca 73 gram. In goede staat
Lot met diverse zilveren lepeltjes, 835/000, en een naaldenkoker, 800/000. 12 Borrellepeltjes en 12 theelepels met een puntvormige bak en een gecontourneerde steel met floraal graveerwerk, 2 suikersch...
Lot met 2 zilveren flessenhangers, Gin en Sherry, een kleine strooier op ronde voet met cannelures, en een flessenstop met paard. 925/000, In goede staat
Zilveren patéschep, 833/000, met kornaleinen greep. Schep met een ovaal gezaagd blad met graveerwerk. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven jl.: b:1861. 24 cm. In goede staat
Twee kristallen lodereinflesjes met zilver, 833/000, één ovaal flesje op zilveren voet met zilveren rand, kraag en dop en voorzien van een ovaal zilveren element met graveerwerk, en een flesje met sli...
Lot zilver met 2 strooiers op ronde voet, een luciferdooshouder met voorstelling, een rechthoekig bakje en 8 vingerdoekringen. zonder strooier ca 207 gram. In redelijk goede staat.
Twee kristallen bonbonnieres met zilver, 833/000. ovale schaal met ruitslijpsel en kartelrand geplaatst op een rechthoekige zilveren voet, 22x17x7cm en een ronde schaal met Russisch slijpsel geplaatst...
Elf 835/000 zilveren Art Deco lepeltjes met waaiervormige stelen, met bijbehorende thee- en suikerschep. Lengte: respectievelijk 10,5 cm en 12,5 cm. Mr. J. Boon-Schoonhoven. Gewicht: totaal 160 gram. ...
Floraal handbeschilderd ringenbakje. Gemerkt Villeroy & Boch. Voorzien van een 835/000 zilveren greep in de vorm van een zeilboot staand in c-voluten. Mr. R.W. Kijlstra-Leeuwarden. 20e Eeuw. In goede ...
Geslepen kristallen lepelvaasje met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem, afmeting: H 9 x Ø 6,5 cm. Voorzien van een 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand, Mr. W.G. Bannink-Haarlem....
Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, rond gezaagd model in biedermeier stijl met beugel. Voorzien van een kunststof blauw binnenbakje. ø11x12cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: W: 1931. I...
Parelmoeren lepeldoos gevuld met 6 zilveren lepels, 835/000, met puntbak en bokkepoot. 8,5 cm. totaal ca 32 gram. 15,5x8x4cm. Doosje is voorzien van zichtbare restauratie plekken.
Zilveren miniatuur, 835/000, in de vorm van een ophaalbrug. MT.: Lesener b.v. Amsterdam, 1958-1988. 9x5x5cm. ca 50 gram. In goede staat.
Twee ronde zilveren servetbanden, 800/000, Jugendstil, versierd met floraal decor en een cartouche. MT.: Jacob Grimminger Schwabisch Gmund. ø 4,7x4cm. Totaal ca 40,6 gram.
Antieke ovaal geslepen kristallen theebus met diamantslijpsel en een 835/000 zilveren opgehoogd deksel met parelrand. Mr. L .H. Held-Amsterdam. Anno A 1885. Minimale chips. Afmeting: 10 x 8 x 8 cm. In...
Bijbel met zilveren sloten, 833/000. Bijbel met leder kaft voorzien van een dubbele slot opengewerkt met figuren. MT.: onduidelijk, jl.: R:1826. 9x15x5cm. In redelijk goede staat
Zilveren luciferdooshouden, 835/000, met een voorstelling van figuren voorzien van een rand met voluten en getrembleerde bewerking. Geplaatst op 4 bolpoten. 12x7x4,5cm. ca 131 gram. In goede staat
Zilveren naaldenkoker, 833/000, rond model versierd met graveerwerk en gevuld met 2 zilveren naalden. Totaal ca 20 gram. 10 cm. In goede staat
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met scharnierend deksel. Geheel voorzien van een ribdecor. MT.: A.G. Kooiman, Schoonhoven, jl.: Q:1825. 11,5x6,5x2cm. ca 151 gram. In goede staat
Fraaie antieke Empire 835/000 strooilepel met ajour gezaagde bak met sterren en strepen en een spitse steel. Mr. J. van Wijk-Amsterdam. Anno N 1822. Afmeting: 17 cm. Gewicht: circa 26 gram. In goede s...
Twee zilveren serveerlepels, 833/000, met een peervormige bak en een steel met waaierpatroon. MT. J.M. van Kempen, Voorschoten. 20 cm. ca 108 gram. In zeer goede staat
835/000 Zilveren boerenjongenslepel met ronde bak, schenktuit en getorste steel met parelheft. Mr. J. Boon-Schoonhoven. Anno P 1899. Afmeting: L 27 cm. Gewicht: circa 56 cm. In goede staat.
Stel 835/000 zilveren thee- en suikerschep. Respectievelijk 9,5 cm en 12,5 cm lengte. Met gegraveerde vleugelbakken, deels getorste stelen en dikke gegraveerde heften. Mr. R.W. Kijlstra-Leeuwarden. Ci...
Lot hotelzilver. 20e Eeuw. 13 Delen. Onder andere: Dessertschalen, koffie + theekannen. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.