Grote 19e eeuwse twee-kleurige bronzen bloempot met draken/vogels en floraal decor. Afmeting: H 38 x Ø 31 cm. In goede staat.
Art Deco figuur. Circa 1920. Bronzen koud beschilderde dame met duif. Gemonteerd op basement van marmer/onyx. Afmeting: 32 x 30 x 15,5 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Eido 2/15. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 22 x 10 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Spirit of extasy. Rolls Royce. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Twee patrijzen. 20e Eeuw. Ongemerkt. Afmeting: 30 x 37 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd bronzen figuur. 20e Eeuw. Arabier met dolk en geweer. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Mannelijke atleet. Geplaatst op een marmeren basement. Mist iets in de hand. Afmeting: H 36 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde religieuze Barok figuren met vergulding op consoles. Afmeting: H 32 - 33 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Chinese bronzen steenbok op zwart marmeren basement. Afmeting: 23 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco figuur. Drie steenbokken op rotsen. Door C. Daris. Circa 1930. Afmeting: 26 x 29 x 6 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Hand voor gezicht. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl katachtige op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Twee grote Chinese bronzen tempelwachters op houten console. Eerste helft 20e eeuw, of ouder. Afmeting: H 53 - 54 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bronzen lampenvoet met marmeren basement. Vrouw bij waterkant in badpak. Circa 1915. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
G.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. België. Circa 1900. Antieke terracotta damesbuste. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Meisje met vogel. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bronzen damesfiguur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.