Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse roodkoperen melkbus met hengsels. Afmeting: 64 x Ø 37 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en been. Afmeting: 6 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met zilver inleg, ebbenhout en parelmoer inleg. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Zwitserse bronzen koebel. 19e Eeuw. Met originele lederen band en wandbevestiging. Afmeting: 62 x 25 x 16 cm. In goede staat.