19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Fruitstilleven met pronkkan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 62 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen platte kom met Verte draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x 19,4 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e - 19e Eeuw. Floraal/vogel/insekten decor. Drie borden haarlijn. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen octagonale celadon vaas in groen/grijs craquele glazuur. Afmeting: 19,5 x 12 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met draken decor + bodemmerk en etiket. Afmeting: 5 x Ø 6,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn geschilderd floraal/figuren/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met theeglazuur en blauw/wit floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Hermes. 21e Eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit spiegel met volle Korinthische zuilen. Circa 1880. Afmeting: H 161 x B 80 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Jongens portret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.
Dirk Wiggers. 1866 - 1933. Hollands landschap met molen en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen, tinnen bord en noten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Citroen met Roemer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000, met jade. Oorknoppen met een bloemvormige knop met daaronder een flexibele peervormige hanger bezet met een peervormig cabouchon geslepen jadesteen. Ook zonder peervorm...
Geelgouden broche, 750/000, met saffier en diamant. Broche in de vorm van een opengewerkte bloemenmand versierd met een driehoek, 6x6mm, bezet met 6 ronde gefacetterde saffieren en een rozet met een s...
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinese opengewerkte porseleinen Blanc de Chine vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein met blauw glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7 x 13 cm. + 10 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met oren en bruin-grijs glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 14,3 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met drie poten en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose chicken bord. Gecontourneerd. Met fijn geschilderd decor. Afmeting:Ø 22,6 cm. In goede staat.
Lot diverse Chinese kopjes, 9x. Bestaande uit: 5x Capucijner met landschappen en bodemmerk. Kopje met figuren, tekst en bodemmerk. Kopje met oranje-goud, draken decor en bodemmerk. Familie Rose floraa...
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met vogel op bloesemtak decor, met sokkel. Craquele in bodem. Afmeting: H 60,4 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Tuin en koekoek decor. Haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinese Wanli schotel met floraal/vogel decor. Cargo vondst. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Zeer grote mondgeblazen 60er jaren glazen vaas met gebogen hals. In de kleuren blauw/wit/groen. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Geheel rijkelijk versierd met dieren en floraal decor. Onder andere: Olifanten met figuren met pijl en boog, leeuwen, herten, apen, vogels etcetera. Afmeting: ...
Antieke Hollandse vroeg Biedermeier mahonie eethoek met kolomtafel. Circa 1840. Afmeting: 88 x 52 x 43 cm. / 75 x Ø 91 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met velours bekleding. Afmeting: 120 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Antieke kerfsnede schaarstoel. Friesland. Circa 1900. Afmeting: 63 x 61 x 36 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken schaaktafel met houtgestoken gepolychromeerde schaakstukken + afneembaar omkeerbaar blad. Poten zijn met olifantenkoppen gedecoreerd. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 68 x 68 cm. In goed...
Antieke Hollandse mahoniehouten eethoek met ovale gecontourneerde tafel en zes stoelen met rode velours bekleding. Circa 1860. Afmeting: 75 x 142 x 102 cm. / 95 x 50 x 40 cm. In uitstekende staat.