Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met floraal/paarden in landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 61 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal/landschap decor. Afmeting: Ø 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen blanc de Chine Quan Yin met lotusbloem. 20e Eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee Chinese houtgestoken hockers, waarvan ééntje met marmeren blad. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 55 - 62 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Met floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie kleine antieke Imari porseleinen trekpotjes. 19e Eeuw. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Craquele glazuur. Afmeting: 8 x 12,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimsfles (maanvaas) met floraal decor en oren. Afmeting: 31 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen trekpotten. Eén maal octogonaal, beschadigd, 18e eeuw. Eén maal floraal, 19e eeuw, beschadigd. Eén maal floraal/creme, circa 1900, goed. Afmeting: 12 - 15 cm. In redel...
Drie oude Japanse prenten. 20e Eeuw. Landschappen. Gesigneerd. Prent op papier. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: H 62 x Ø 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal berglandschap met dorp, tekst en signatuur. Eén maal landschap met haan, tekst en signatuur. Afmeting: 170 - 200 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal/vogel/berglandschap/tekst decor. Gesigneerd. Afmeting: H 200 x B 58 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal decor en tekst. Gesigneerd. Afmeting: H 190 x B 115 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 94 x Ø 44 cm. In goede staat.
Hoge Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Gesigneerd. Afmeting: 92 x Ø 32 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, ranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 47 x Ø 46 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, floraal snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 59 x Ø 46 cm. In goede staat.
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Chinese groene jade-gesneden dekselvaas met draken. Afmeting: 21 x 15 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Hoge Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x Ø 40 cm. In goede staat.
Aziatische houtgestoken hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee Aziatische houtgestoken hockers. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal cup op hoge voet met spelende zotjes + bodemmerk. En een cup met spelende zotjes + bodemmerk. Afmeting: Ø 6 - Ø 8 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen cups. Bestaande uit: Blauw/wit met figuren en vazen decor. Chicken cup met bodemmerk. Chicken cup met bodemmerk. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen republiekvaas met tekst, figuren en bodemmerk. Afmeting: 32 x Ø 12 cm. In goede staat.
Kleine Chinese Yixing trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 8,3 x Ø 6 cm. In goede staat.
Chinese loep met wit metaal en jade. 20e Eeuw. Afmeting: L 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met blauw verlopen glazuur. Afmeting: 5,9 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en gouden draken decor. Afmeting: 36 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen Familie Rose zes-kantige penselen vazen met figuren en teksten + bodemmerk. Afmeting: 30 x 13 x 11,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Aziatische bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote Oosterse bronzen boeddha in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,9 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bruin glazuur, figuren in landschap/Foo-honden koppen decor. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, gelijmd. Figuren in tuin decor. Floraal/paradijsvogel decor, gelijmd. Afmeting: 14 - 28 cm. In matige staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon-kleurige schaal met reliëf en draken decor. Haarlijnen. Afmeting: 5 x Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.
Antiek Chinees spekstenen keizer op rots. Eén chip bij hand. Afmeting: 20 cm. En een spekstenen stuk met vaasje, rots en vogel decor. Afmeting: 11 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauwe glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met tuin/vazen decor. Circa 1800. Eén kop haarlijn, drie schotels goed, 3 schotels haarlijn of chip. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met groen glazuur en oren. Etiket bodem. Afmeting: H 24 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen gesneden tempelhonden op sokkel. 19e Eeuw of ouder. Eén sokkel chip. Afmeting: 13 x 6 x 4,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met floraal decor en lichtblauw craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: 3,4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie pootjes, met wit craquele glazuur. Afmeting: H 12 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Satsuma porseleinen borden met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Wit porseleinen Chinese pijpvaas met draak decor rondom en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen waterbakje in waterlelieblad vorm. Met groen glazuur en bodemmerk. Kleine haarlijn. Afmeting: 10 x 8 x 2,7 cm In redelijk/goede staat.
Vijf maal divers Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose vaas, haarlijnen. 19e Eeuwse dekselvaas met figuren/vogel decor + vier tekens bodemmerk, deksel beschadigd. Chinese kom. Chinees schaalt...
19e Eeuwse acht-kantige Chinese koperen theekan met bamboe op deksel. Afmeting: 11 x 12 x 15 cm. In goede staat.
Twee Japanse eierschaal porseleinen hoge bekers met landschap/pagode decor + bodemmerk. Eén kop haarlijn. Afmeting: 8,5 - Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Japanse tinnen vazen met messing overlay Floraal. Circa 1900. Afmeting: 39 x 16 cm. In goede staat.
Twaalf Chinese Houtgestoken vaas consoles divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - Ø 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Zware antieke Japanse lakwerk houten lampenvoet met reliëf figuren in tuin en goud decor. Afmeting: H 39 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/hond en vos decor. 19e Eeuw. Schotel gelijmd. Kopje chips + haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerken. Voorstelling met vazen in medaillons. Eén vaas randschade, één goed. Afmeting: H 21 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met reliëf kempvissen decor. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen schotels. Twee maal Familie Rose, chicken schotels. Eén diepe schotel, Familie Rose, figuren decor, haarlijn. Afmeting: Ø 11 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen chicken schotels. Eén schotel haarlijnen. Eén schotel chip. Eén goed. Afmeting: Ø 11,8 cm.