Zeldzame Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor en musicerende figuren op deksel. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met grijs-wit craquele glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 16,3 x Ø 12,4 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1960. Gracht Rotterdam met vele boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Bomschuit in de branding met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten boekenkast. 9-Delig. Circa 1870. Minimale fineerschade. Verder in goede staat. Afmeting: 218 x 240 x 60 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Havengezicht Harlingen. Bitumen craquele vorming. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Bomschuit met vissers op strand bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Zeldzaam 17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren bij vlag decor. Gecontourneerd. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen drie-delige kopjes met theeglazuur en geritste tekst. Binnenin wit craquele glazuur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
W. Howard (William). 1879 - 1945. Hollands havengezicht met veel figuren. Circa 1880. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 127 cm. In goede staat.
Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Grote dubbele smeedijzeren poort. Rood gelakt met rozenranken. Afmeting: 170 x 285 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Clodion. 1738 - 1814. Griekse vrouw met druiven. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pot met geel en blauw-groen glazuur, voorzien van draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 16,4 cm. In goede staat.
Antieke zilveren brandewijnkom, met gelobd decor en getrembleerd bewerking van een guirlande met cartouche. Voorzien van grepen met drakenkoppen. Vermoedelijk J.v.Giffen, Groningen, rond 1775. ca 202 ...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met diamant. Horloge, merk Bonard, met een ovale kast, langs de rand versierd met diamantjes aan een geschakelde band. Het gehele horloge is voorzien van een gemattee...
Witgouden oorhangers, 750/000, met tanzaniet en diamant. Oorhaken met een ovaal gefacetteerde tanzaniet, totaal ca 2,23 ct, met daarboven een briljant geslepen diamant, totaal cav 0,12 ct. De oorhaken...
Roy Lichtenstein. Nr. 168/199. Naakte blondine voor spiegel. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met fijn geschilderd floraal/figuren/goud decor. Afmeting: Ø 23,3 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen schaal met figuren in landschap/floraal decor. Afmeting: 9 x Ø 35,8 cm. In goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.
Geelgouden horloge, 585/000, Universal Geneve, mechanisch, met een ronde gouden kast, ø 33mm, met een goudkleurige wijzerplaat, aangetast langs de randen. bevestigd aan een gevlochten Milanese gouden ...
Witgouden dameshorloge, 585/000, merk Dugena, met diamant. Horloge met ronde kast, ø18 mm, in de rand bezet met 20 singlecut geslepen diamanten. totaal ca 0,40 ct. Voorzien van een verlopende Milanes...
Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Dameshorloge met een ronde kast, ø 18mm, voorzien van een lunette bezet met singlecut geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,61 ct. Merk...
Sierlijke geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met staafjesschakel met witgouden verbindingstukjes en in het midden een geelgouden element met witgouden W-vormig element bezet met 2 briljan...
Dick Ket. 1902 - 1940. Stilleven met gemberpot en wijnflessen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Weense tafelklok met spillegang en kwartierslag op twee bellen. Gesigneerd Johan Michael Heimbach in Güns. Originele emaille wijzerplaten, lichte haarlijn vorming, schijn schlagen/nicht sch...
Zeldzaam vuurverguld bronzen klokkenstel met originele kratervazen. Pendule met Amor en vredesduiven. Circa 1820. Pijlschacht mist, slinger mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afme...
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met robijn, saffier en diamant. Ring met een ovaal cabouchon geslepen robijn en saffier, met aan beide kanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct, in 2 vertikale...
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Zandpad langs rivier de IJssel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35,5 x B 45,5 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Tien lithografieën van Campbells Soup door Andy Warhol. Published by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 90 x B 58,3 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Hollandse bomschuiten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Grote Duitse 18e eeuwse smeedijzeren geldkist met groot slot met vergrendelingen. Werkend. Afmeting: 51 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Jaeger Lecoultre Atmos pendule, Nr. 647828.Verguld, gebruikssporen. Blijft na vier uur stilstaan. Afmeting: 23 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pijpvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met blauw/witte figuren in landschap/tekst decor. Signatuur. Afmeting: 45,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen diepe schaal met floraal/vliegende draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pelgrimsfles (maanvaas) met floraal decor en oren. Afmeting: 31 x 20 x 13 cm. In goede staat.