Twee grote buffelhoorns op houten plaquette. Afmeting: 67 x 70 x 25 cm. In goede staat.
10x Zilveren ½ Gulden. 1858, 1859, 1863, 1866 en 1921 t/m 1930. Compleet. In goede staat.
Twee gesigneerde miniatuur schilderijen. Een Maria Isabella van Rutland. Twee onbekend deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Neo Gotische messing kaarskandelaren. Eén randversiering afgebroken. Afmeting: 47 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Eén maal Jugendstil glazen blaker, circa 1900. Eén maal tafelpetroleumlamp met zeldzaam mondgeblazen reservoir met glazen rozetten. Circa 1890. Afmeting: 35 - 43 cm. In g...
Drie delen koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Kolenkit met figuren voorstelling. Parapluhouder met figuren voorstelling. Spiegelkastje + borstelset in Renaissance-stijl. Afmeting: 49 - 70 cm. In goed...
Twee antiek bronzen schalen. Een Chinese schaal op houten console. Twee antieke perzische schaal met swastika/Florale decors. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en been. Afmeting: 6 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 53 x Ø 39 cm. In goede staat.
Oost-Duitse 60-er jaren hygrometer. VEB Feingerätenbau 9362 Drebach Erzgebirge. Compleet met sleutel. Afmeting: 18 x 35 x 17 cm. In zeer goede staat.
Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse verzamelbundels Duitse Illustrierte Zeitung. Leipzig und Berlin. Circa 1890 - 1900. Mooi tijdsbeeld met vele illustraties uit die tijd. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Lot met plated bestek met biedermeier bewerking bestaande uit 6 tafelmessen, 5 tafelvorken, 5 tafellepels, 5 dessertlepels., een soeplepel, aardappellepel en een groentelepel. 18-28cm. In goede staat
Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke messing kandelaren. Bestaande uit: Renaissance-stijl, 19e eeuw. Gotische-stijl, 19e eeuw. Engels, 19e eeuw. Kleine kandelaar, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 53 cm. In goede staat.
Telefoon met messing en bakeliet. Midden 20e eeuw. Afmeting: 15 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Antieke kopergedreven beddepan met I.H.S. Circa 1800. Afmeting: 111 cm. In goede staat.
Twee antieke handbeschilderde tinnen kraantjeskannen. 19e Eeuw. Afmeting: H 46 - 48 cm. In goede staat.
Zes-delig Eissenloeffel-stijl theeservies van messing. Circa 1915. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.