19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.
Antieke AEG Mignion typemachine. Afmeting: 19 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Antieke blikken kruideniers tabaks voorraadblik. Sigarenfabriek Albatros. Circa 1910. Afmeting 44 x 31 x 47 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Metalen Art Deco tafellamp. Circa 1920. Licht brandt in huisje. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...
Zeldzame glazen strijksteen. 15e - 16e Eeuw of ouder. Afmeting: 2,5 x Ø 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws gepolychromeerd houtgestoken reliëf met leeuwenkop en guirlande snijwerk. Afmeting: 80 x 32 x 19 cm. In goede staat.
Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Mogelijk Romeins. Vroege bronzen lepel met rondjes versierd. Groene patina. Afmeting: 39,5 cm.
Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde en gepatineerde Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Circa 1840. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...
Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antiek Frans gobelin wandkleed Gemerkt J.L. Jean Laurent. Dame a la Licorne L'ouje. Middeleeuwse stijl. Circa 1920. Afmeting: 145 x 108 cm. In goede staat.
Antieke globe ca.1920, Reliefglobe naar Kuhnerts Ard-globe Räth Leipzig, met Hollands opschrift. Afmeting: H. 60x ø28cm. In goede staat
Zeer vroege bronzen vijzel, mogelijk Romeins. Bodemvondst. Oxydatie + scheur. Afmeting: H 12,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Empire-stijl theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 57 x 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antieke hoornen op bakelieten dekseldoos met miniatuurportret. Adelijke dame. Gesigneerd. V. Sané. Mooie kwaliteit. Afmeting: 2,5 x Ø 8,2 cm. Extra damesportret in dubbele uitschroefbare bodem! In goe...
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse boulle likeurkist met origineel glaswerk met goud decor. Met vijftien glaasjes, vier likeurkaraffen. Lichte beschadiging aan boulle inleg. Afmeting: 26 x33 x 28 cm. In goede staat.