Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte Mei Ping-stijl vaas met floraal decor. Balustervormig. Bodemmerk. Afmeting: 33 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twaalf Chinese Houtgestoken vaas consoles divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinese terracotta geglazuurde figuren. Chinese vrouwen. Enkele chips. Afmeting: 24 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met Foo-honden in de wolken decor + bodemmerk. Afmeting: H 23,5 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Eén bord met monnik, zes tekens bodemmerk. Eén bord met pioenrozen. Afmeting: ø 18 - 28 cm. In goede staat.
3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, Mandarijn decor. Eén schotel goed, één schotel + kopje chips. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, gelijmd. Figuren in tuin decor. Floraal/paradijsvogel decor, gelijmd. Afmeting: 14 - 28 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom in Sung-stijl met bruin verlopen glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee prachtige Chinees porseleinen Familie Rose zes-kantige penselen vazen met figuren en teksten + bodemmerk. Afmeting: 30 x 13 x 11,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen cups. Eén maal cup op hoge voet met spelende zotjes + bodemmerk. En een cup met spelende zotjes + bodemmerk. Afmeting: Ø 6 - Ø 8 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Kleine Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad, druivenranken en Foo-honden koppen. Afmeting: 32 x Ø 27 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: H 62 x Ø 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.