Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Eén chip. Afmeting: 33,5 x 41 cm. Verder in goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Afmeting: 29 x 22 cm. In goede staat.
Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen drinkbeker met Familie Rose figuren in tuin/goud decor. Afmeting: 13 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kommen met binnenin floraal decor. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Drie diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Twee borden haarlijn, één bord chip. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.
Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kang Xi kop en schotel, beschadigd. Twee 18e eeuwse schotels, waarvan één gelijmd. En twee 18e eeuwse Imari schotels, goed. Afmeting: 8 - 15 cm. In r...
Zeldzame 18e eeuwse Chinese Queng Lung kandelaar met landschappen/pagodes decor. Afmeting: 16 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese handbeschilderde porseleinen plaquette met signatuur en houten omlijsting. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Acht schotels + zeven kopjes. Familie Rose, floraal. Drie schotels chips, rest goed. Twee kopjes kapot, rest goed. Afmeting: 6,5 x Ø 1...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 41 x 34 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vele figuren in interieur decor. Afmeting: 46 x 17 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese vazen met vogel/bloemen/insecten decor. Met bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35,5 x Ø 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap/pagode decor. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Chinese celadon aardewerken schaal met ribbels en grijs-groen craquele glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote gecontourneerde Chinees porseleinen celadon schaal met floraal reliëf decor en groen glazuur. Afmeting: 6 x Ø 26,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x Ø 10,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zeskantige celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 12,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met vleermuis decor + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.
Chinees vergulde bronzen boeddha op lotusbloem. Slijtage. Afmeting: H 21 cm. Verder in goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.
Prachtige grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Chinese godheden in wolken/zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: 30 x 24 x 17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met bodemmerk. Tuindecor met pagodes. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x Ø 19 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse/Chinese lakwerk panelen met geisha voorstelling. Gemaakt van natuursteen en been. Afmeting: H 93 x B 52 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wijsheer met scepter. Floraal + draken decor. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Chinese Yixing theepot. Afmeting: 14 x 18 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeven stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Vijf borden met haarlijn en/of chip. Twee borden chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: 8,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met vaas/floraal decor. Afmeting: 7,5 x Ø 26 cm. In zeer goede staat.
4 Deel antiek Chinees porselein beschadigd. Een 18de eeuwse kom met paradijsvogels en bodemmerk, haarlijn, een diep bordje, gelijmd, 18de eeuw Queng Lung, twee schotels met krekels en krab etc., chips...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee maal Imari met floraal/goud decor. 1x Chips + 1x haarlijn. Eén Familie Rose met floraal/vogel decor. Kapot. Afmeting: Ø 27 - Ø 28,5 cm. In matig/redel...
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met mangaan-kleurig zwanen/floraal decor. Afmeting: 25,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Verte schotel met fruitboom/draak decor. Reliëf. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met roze glazuur en zes-tekens bodemmerk + etiketten. Afmeting: 17 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha met floraal decor. Afmeting: 15 x 13 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.