Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met paradijsvogel decor en zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 21,6 cm. In matige staat.
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal berglandschap met dorp, tekst en signatuur. Eén maal landschap met haan, tekst en signatuur. Afmeting: 170 - 200 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met karper decor, circa 1900 +zes kopjes, onder andere krabben + karper decor, 19e eeuw. Enkele minimale chips. Drie keer haarlijn. Afmeting: 7 - 12,5...
6x 18e eeuwse chinees porseleinen Familie Rose chocolade kommen met floraal/goud decors. Afmeting: 7,5 x Ø8 cm. 2 kommen met haarlijn, rest in goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met geritste bodemmerken en metalen monturen. Haarlijnen + chips. Afmeting: 8,5 x 13,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.
Chinees porseleinen zeskantige celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: 12,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha. Eén chip bedelketting. Afmeting: 22 x 18 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met groen glazuur en reliëf vijver decor. Sung-stijl. Afmeting: H 4,5 x Ø 20,2 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal katten bij waterpartij, met tekst en symbolen. Eén maal twee vogels bij bosschage + signatuur. Afmeting: circa 180 - 200 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met blauw verlopen glazuur. Afmeting: 5,9 x Ø 12,6 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen dekselvaas met Familie Rose/floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ming schaaltje. 16e Eeuw met herten decor en Christies sticker. Afmeting: 2,7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Eén chip. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.
Drie kapitale Chinees porseleinen vazen met Familie Rose en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 87 - 93 cm x Ø 40 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Queng Lung, Familie Rose, floraal/landschap decor. Drie borden haarlijn. Eén bord randschade. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinese celadon aardewerken schaal met ribbels en grijs-groen craquele glazuur. Afmeting: 4,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk naaitafel met goudkleurige chinoiserie beschildering, klauwpoten, klepdeksel, vakverdeling en wolhouder. Afmeting: 75 x 62 x 42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel, groen glazuur, en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord haarscheur, één bord chip, twee borden goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Aziatische bronzen Koro (wierookbrander) met ruitvormige symbolen op de bodem. Slijtage rondom met restanten van Swastika tekens. Eén oudere restauratie bovenrand. Afmeting: 6,5 x ø 1...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotels met landschap decor. Afmeting: 29 x 22 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 26,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Floraal. Grote schotel heeft haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met vogel op bloesemtak decor, met sokkel. Craquele in bodem. Afmeting: H 60,4 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote zeldzame antieke Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon-kleurige schaal met reliëf en draken decor. Haarlijnen. Afmeting: 5 x Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Wit porseleinen Chinese pijpvaas met draak decor rondom en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen saushouder met gecontourneerde omranding en craquele glazuur. Afmeting: 6 x 13 x 10 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein met blauw glazuur. Sung-stijl. Afmeting: 7 x 13 cm. + 10 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met zes tekens bodemmerk en floraal decor. Zeven kopjes en vier schotels. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 x ø 12 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met karper/floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31,4 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin decor en zes-tekens bodemmerken. Beide gelijmd. Afmeting: Ø 29 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Japans porseleinen bloempotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met reliëf. Figurendecor en maanvormig. 19e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige celadon vaas met bodemetiket. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met reliëf en lotusbloem decor. Twee borden goed, vier beschadigd. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met lichtblauwe glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: 18 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met Familie Rose/vogel in bosschage decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met drie poten en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Japans bronzen figuur. Godheid op rots. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Chinese wierookbrander met gegraveerde symbolen en wortelnoten gesneden console. Antieke reparatieplek. Circa 1500 of ouder? Afmeting: 9,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli hoge chocolade kop met bamboe/vogel decor. Haarlijn. Afmeting: H 7,6 x Ø 9,7 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame zeer grote antieke Chinees porseleinen kom. Swatow. Met bodemmerk, Ming, en karaktertekens rondom. 16e - 17e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 12,7 x Ø 25,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel met haan decor. Chicken cup. Chip kopje + schotel. Afmeting: 4,5 x Ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur, meander omranding, olifantenkoppen en bodemmerk. Lichte glazuurschade bovenrand. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 41 x 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met bruin craquele glazuur en ribbels. Afmeting: 16,5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 18,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op drie pootjes, met wit craquele glazuur. Afmeting: H 12 x Ø 11 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen schotels. Twee maal Familie Rose, chicken schotels. Eén diepe schotel, Familie Rose, figuren decor, haarlijn. Afmeting: Ø 11 - Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen gecontourneerd pattipan schaaltje met Familie Rose, paradijsvogel/goud decor. Afmeting: 1,4 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met Foo-honden decor. Gecontourneerd. Afmeting: 5,5 x Ø 26,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Japanse porseleinen vazen met groene celadon-kleurige glazuur en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 25 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissen/sprinkhanen decor. Chip en haarlijn. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: 7,6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Diverse borden haarscheuren, vaasje goed. 20e Eeuw. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 15 - 23 cm.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels. Met floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur, verder goed. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: Ø 27 cm. Minimale chips en haarlijn. Redelijke staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Afmeting: 62 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met theeglazuur en blauw/wit floraal decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met groen glazuur en reliëf draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schotel. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 38 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Een Floraal/vogeldecor met vier tekens bodemmerk. Twee Floraal/drakendecors met chip in de bovenrand. Afmeting: 17-19 cm. In redelijk goede staat.
Grote gesigneerde Chinese Yixing theepot. Afmeting: 14 x 18 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Twee maal Imari met floraal/goud decor. 1x Chips + 1x haarlijn. Eén Familie Rose met floraal/vogel decor. Kapot. Afmeting: Ø 27 - Ø 28,5 cm. In matig/redel...