Chinees porseleinen geribbelde celadon pot met grijs craquele glazuur. Randglazuurschade. Afmeting: 9,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met prachtig kustplaats/pagode decor. Haarlijn en enkele chips. Afmeting: 9 x Ø 18,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Met floraal/figuren decor. Alle haarlijn en enkele chip. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Chinees porseleinen Foo-hond met mat-bruin en blauw glanzend glazuur. Afmeting: 14,3 x 13,2 x 8,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur. Geisha. Restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken decor, oren en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met paradijsvogel decor en zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 21,6 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen melk en bloed vaas met floraal decor en oren. Afmeting: 31,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diepe schaal met floraal/vliegende draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen snuffbottle met floraal/goud en Chinese karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 7 x 2 cm. In goede staat.
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met Lange Lijs decor. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Floraal. Grote schotel heeft haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Japans porselein met landschappen en figuren decor. Gemerkt Osaka. Circa 1915. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal trekpot met bruin glazuur. Eén maal kom met blauw glazuur. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Drie diverse Chinees porseleinen theepotten met Florale en figurendecors. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen Kantonese borden met Familie Rose/figuren/Florale decors. 18e - 19e Eeuws. Afmeting: Ø 21,7 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen Kantonese borden met Familie Rose decors. 19e Eeuw. Afmeting: 19 - 22 cm. Enkele chips en verder in redelijke staat.
Drie diverse antiek Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Beschadigd en matig tot redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met figuren in tuin decor, chinese karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 26 x Ø 13 cm.
Chinees porseleinen zes-kantige celadon vaas met bodemetiket. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Satsuma figuren. Eén maal boeddha, goud/floraal + bodemmerk, kindje gelijmd. En een twee-delige wierookbrander met olifant en pagode. Chips. Afmeting: 32 - 36 cm. In r...
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek Japanse Satsuma porseleinen Boedha met gouddecor. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Japanse satsuma porseleinen Boedha met gouddecor en bodemmerk. Afmeting: 21 cm. Mist twee vingers, verder in goede staat.
Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Vier grote Chinees porseleinen plaquettes met Familie Rose berglandschap decor, tekst en signatuur. Met houten omlijsting. Afmeting: H 103 x B 39 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen celadon-kleurige vaas met vogel op bloesemtak decor, met sokkel. Craquele in bodem. Afmeting: H 60,4 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Japanse benen gegraveerde dolk met erotisch lemmet in fallus vorm. Erotische voorstellingen op schede. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier maal Chinees/Kantonees porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 23 cm. In goede staat.
Grote Chinese jade gesneden geisha met bloemen. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Drie aparte Chinees porseleinen drie-delige kopjes met theeglazuur en geritste tekst. Binnenin wit craquele glazuur. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Gemberpot, Familie Rose + bodemmerk en een Kantonese vaas met krijgers. Afmeting: 12 - 31 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...
Twee Chinees porseleinen kommen met figuren in landschappen decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse diepe Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Twee scherven gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 36 cm. In redelijke staat.
Zeldzame antieke Chinees porseleinen chocoladekan met blauw floraal en goud decor. Chine de commande. Eind 18e eeuw. Afmeting: 23 x 21 x 18 cm. In goede staat.
Chinees geglazuurd terracotta figuur. Chinese vrouw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met draken/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 30,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fantasie/fabel figuur in landschap. Zeldzaam decor. Afmeting: 19 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/groene glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met theeglazuur en bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies met berglandschap/pagodes/goud decor. Circa 1930. Zwart matte glazuur. Bestaande uit: Melk/suiker set, theekan, zes borden, vijf kop en schotels. Kleine beschadig...
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen neksteun met tekst, landschap/vogel decor. Enkele chips. Afmeting: 15 x 31 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse messing tafellampen met draken decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 39 - 49 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen kom met rondom landschap/tekst decor. Signatuur. Republiek-stijl. Afmeting: 14 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees geglazuurd terracotta figuur. Ming-stijl. Deels geglazuurd. Beschadiging achterkant. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen dekseldoos met zotjes decor en musicerende figuren op deksel. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met reliëf en lotusbloem decor. Twee borden goed, vier beschadigd. Afmeting: Ø 22,3 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met floraal decor. Afmeting: 41,5 x 34,5 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse grote zeldzame antieke Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer op drie poten. Met bruin/groen craquele glazuur. Afmeting: 10,5 x Ø 22,6 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen tablet met blauw glazuur en reliëf decor met witte draak. Afmeting: 3 x Ø 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur en bladmotief in de kom. Sung-stijl. Afmeting: H 5,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken penselenpot uit boomstam. Floraal/hert decor. Afmeting: 16 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur. Sang de Boeuf. Afmeting: 20 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met bruin theeglazuur, oren en drie poten. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse Kutani porseleinen borden. Gemerkt Osaka. Eén bord randschade. Afmeting: ø 21 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees uit natuursteen gesneden boeddha figuur met gravering en lakstempel op bodem. Afmeting: 17 x 8 x 4 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15,6 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinese wierookbrander met bodemmerk en houtgestoken console. Afmeting: 7 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met bruin craquele glazuur en ribbels. Afmeting: 16,5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvazen. Chips bovenrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Vijf delig 19e eeuws Imari porseleinen kaststel. Afmeting: 21 - 33 cm. Twee vazen gelijmd, deksels beschadigd en verder in redelijke staat.
Twee maal Imari porselein. Bestaande uit: Diepe pauwenschotel, 20e eeuw. Grote 19e eeuwse Imari schotel, floraal/vogel decor, scherf gelijmd. Afmeting: Ø 32 - Ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met Floraal/paradijsvogels decor en bodemmerk. Afmeting: 53 cm. Bovenste gedeelte gerestaureerd en verder in redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari bloempot met houtgestoken olifanten hocker. Afmeting: H 84 x Ø 45 cm. In goede staat.
Twee Japanse Imari porseleinen borden met floraal/landschappen decor. In waaiervorm. Circa 1900. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Grote Japanse goud Imari porseleinen vaas met floraal/vogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen tafelschaal met floraal/draken/goud decor. Afmeting: 14 x 26,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antieke goud Imari porseleinen dekselpot met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antieke Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Circa 1880. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Set met vazen, Geisha decor. Losse vaas, en een bloempot met floraal decor. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.