Grote zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van het rijkswapen. ø 83 mm. Eén is gerestaureerd. Totaal ca 75 gram. Eén in goede staat en één in redelijke staat
Zilveren broekstukken, 833/000, versierd met rijkswapen, afgesleten. MT.: C. Wendels, Middelburg jl.: Y:1833. ø45 mm. ca 24 gram.
835/000 Zilveren couvert. Stelen met puntfilet en spiegelmonogram. Mr. Gerritsen en Van Kempen-Zeist. Anno 1929. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 110 gram. In goede staat.
Geslepen kristallen onderzetter/flessenbak voorzien van 835/000 zilveren opstaande rand met parelrand. N.V. Kon. Utrechtse Fabriek van Zilverwerk C.J. Begeer Utrecht. In goede staat.
Bijzondere 925/000 zilveren roomkan op gecontourneerde voet, met fraaie opengewerkte greep. Mr. Pieterse en A. Bonebakker & Zn. - Amsterdam. Anno 1858. Tevens voorzien van essaikeurteken H.W. van Rie...
Antieke 835/000 zilveren briefopener (als mes) met fraai gevormd heft. Mr. J. Limburg-Amsterdam. Anno 1877. Afmeting: 21,2 cm. Gewicht: circa 64 gram. In goede staat.
Zilveren tasbeugel met originele rokhaak, 833/000, Gecontourneerde beugel versierd met voluten, bloemen en figuren voorzien van een bijbehorende peervormige rokhaak met figuur. MT.: Onduidelijk, Schoo...
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, op houten basement. Pijpcomfoor versierd met graveerwerk langs de rand en voorzien van koperen binnenbak. gerestaureerd aan de voet en bovenrand, Comfoor heeft diverse k...
Drie delen kristal met zilver, 2 kristallen fruitschalen op zeskantige voet met een ronde schaal met slijpwerk, ø22x15cm, en een kandijcoupe met omgeslagen rand en een deksel voorzien van een ronde zi...
Zilveren thee- melkkan, 833/000, bol model fraai versiert met bloemen en cartouchen. Voorzien van een gekruld oor met opgelegd acanthusblad en geplaatst op een rond gecontourneerde voet. MT.: J. Van K...
Zilveren schaar met ketting en rokhaak, 833/000, Schaar met zilveren grepen, MT.: Weissich, Middelburg, 1817-1828, bevestigd aan een jasseronketting, voorzien van een rokhaak in schildvorm met ribdeco...
Zilveren tasbeugel met rokhaak, 833/000. Z.G. stuivertjesbeugel, diverse stuivertjes zijn gerepareerd, met rokhaak voorzien van putti.MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: R:1851. Voorzien van gravering...
Zilveren bonbonniere, 833/000, ovaal gezaagd model met biedermeierdecor. Amsterdam, jl.:F:1940. 19x14x3cm. ca 123 gram. In goede staat
Twee antieke zilveren naaldenkokers, 833/000, één otcogaan vormig met getrembleerde randen en gravure J.d.B. cm en een ovaal uitlopende naaldenkoker versierd met allegorische voorstelling met vierkant...
Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat
835/000 Zilveren visschep met gecontourneerde steel, ajour gezaagde bak en diverse graveringen. Anno 1873. Afmeting: 26,5 x 8,5 cm. Gewicht: circa 76 gram. In goede staat.
Stel 835/000 zilveren botermesjes en stel zuurvorkjes. Stelen rond model met kam. 3x 1929 + 1x 1934. Afmeting: 16 cm. Gewicht: circa 110 gram. In goede staat.
Bijzonder stel 835/000 zilveren kreeftenvorken met twee-zijdige filetranden. Zilverfabriek Voorschoten. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. Gewicht: circa 61 gram. In goede staat.
Kristallen lodereinfles ovaal model met slijpwerk op ovaal voetje voorzien van een geelgouden kraag en dop, 585/000, wat gedeukt. Voorzien van binnenstopje. 10x3cm. In goede staat
Kristallen gecontourneerd lodereinfles met slijpwerk voorzien van een geelgouden dop en kraag, 585/000, uitgewerkt model met graveerwerk. 12 cm. Dop sluit niet goed. In redelijke staat
Zilveren staaframmelaar, 925/000, met bloedkoraal en belletjes. Staaframmelaar met bloedkoralen bijtstuk en een zilveren gedeelte met fluitje, 4 belletjes en een oog. MT.: George Unite, Birmingham. jl...
Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model voorzien van een getrembleerde voorstelling aan de bovenzijde met bloemen. MT.: vermoedelijk L.J.Gaillard, Schoonhoven. jl.:M:1846. 12,5x7x2cm. ca 105 gram. ...
Drie antieke zilveren lepels met Haags Lofje. Mr. Hendrik Overhulsman-Amsterdam. Anno 1809 - 1810 en herkeurmerken. Afmeting: 21 cm. Gewicht: circa 183 gram. In goede staat.
835/000 Zilveren Biedermeier gembercouvert met gecontourneerde stelen en florale graveringen. Mr. G.W. Uriot-Amsterdam. Anno 1856. Afmeting: 18 cm. Gewicht: circa 40 gram.