Drie Chinese bronzen figuren. Hoogwaardigheidsbekleders. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met kippen in landschap decor. Beide chips. Afmeting: 5,5 x Ø 11,6 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen gecontourneerde schotel met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee Perzische schilderijen op zijde. Figurenvoorstelling. 19e - 20e Eeuw. Gouaches op zijde. Afmeting: H 70 x B 100 cm + H 80 x B 110 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.